Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες μια support ερώτηση, παρατήρησα αυτό εδώ το πρόβλημα με το avatar μου, είναι φυσιολογικό; Tο avatar το παίρνει από gravatar αλλά νομίζω πως επιπλέον το έχω κάνει upload στο προφιλ μου. Κάποια στιγμή παλιότερα το πρόβλημα υπήρχε κι εδώ αλλά όπως βλέπετε διορθώθηκε, ίσως μετά από κάποια αναβάθμιση, δεν πρόσεξα. Οι υπόλοιποι το βλέπετε κανονικά το δικό μου; :blink:

 

Κανεις; :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Παίδες μια support ερώτηση,

 

παρατήρησα αυτό εδώ το πρόβλημα με το avatar μου, είναι φυσιολογικό; Tο avatar το παίρνει από gravatar αλλά νομίζω πως επιπλέον το έχω κάνει upload στο προφιλ μου. Κάποια στιγμή παλιότερα το πρόβλημα υπήρχε κι εδώ αλλά όπως βλέπετε διορθώθηκε, ίσως μετά από κάποια αναβάθμιση, δεν πρόσεξα.

 

Οι υπόλοιποι το βλέπετε κανονικά το δικό μου; :blink:

 

 

Κανεις; :blink:

 

Από δύο browsers που μπήκα (Safari και Chrome for OS X) το avatar σου φαίνεται κανονικότατα και χωρίς κανένα πρόβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, άρα είναι δικό μου θέμα, θα το κοιτάξω ;)

 

(ff και chrome, με σκέτο ublock, σίγουρα κάποια λίστα κόβει το gravatar)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρό το μέρος με τις αγγελίες τις περισσότερες φορές έχει λευκό φόντο και δεν φαίνονται οι περιγραφές, χρειάζεται διαρκώς ανανέωση σελίδας για να λειτουργήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω της μεγάλης βαρύτητας ιστορικής στιγμής και στα πλαίσια της υπέρβασης των κανόνων για εξαιρετικές περιπτώσεις και υπό ελεγχόμενες συνθήκες,

 

Προτείνω με όλο τον σεβασμό στους κανόνες και στους διαχειριστές να ανοιχτεί μια ψηφοφορία στο μπλαμπλα, χωρίς δυνατότητα ανάρτησης post από σήμερα μέχρι και το μεσημέρι της Κυριακής με ερωτήμα για το δημοψήφισμα.

 

Θα μου πείτε, και γιατί δεν μπορείς να περιμένεις μέχρι την Κυριακή το απόγευμα να δεις τα επίσημα αποτελέσματα?

Η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ, θέλω να έχω μια αίσθηση της κοινής γνώμης σε πραγματικό χρόνο, έστω και αν το δείγμα είναι ελλειπώς αντιπροσωπευτικό, μια αίσθηση θα μας δώσει.

Η τεχνολογία μας βοηθάει και το insomnia ως τεχνολογικό forum ας κάνει χρήση της σε αυτή την ιστορική στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είμαι σιγουρος πως θα είναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα και πως θα βγει αποψη. Εικαζω επισης πολλαπλα νεα προφιλ για εξτρα ψηφους.

Προσωπικη αποψη ως user παντα ε, δεν ειναι αποψη της συντονιστικής ομαδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι το πρόβλημα τα μέλη με 0 μηνύματα που γράφτηκαν τώρα. 50 μηνύματα "συγκεντρώνονται" σε 10 λεπτά, πανεύκολα, άλλωστε. Επιχειρήθηκε και απέτυχε με τις αγγελίες.

 

Ρώτησα ξανά, η απάντηση ήταν απολύτως σαφής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω της μεγάλης βαρύτητας ιστορικής στιγμής και στα πλαίσια της υπέρβασης των κανόνων για εξαιρετικές περιπτώσεις και υπό ελεγχόμενες συνθήκες,

 

Προτείνω με όλο τον σεβασμό στους κανόνες και στους διαχειριστές να ανοιχτεί μια ψηφοφορία στο μπλαμπλα, χωρίς δυνατότητα ανάρτησης post από σήμερα μέχρι και το μεσημέρι της Κυριακής με ερωτήμα για το δημοψήφισμα.

 

Θα μου πείτε, και γιατί δεν μπορείς να περιμένεις μέχρι την Κυριακή το απόγευμα να δεις τα επίσημα αποτελέσματα?

Η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ, θέλω να έχω μια αίσθηση της κοινής γνώμης σε πραγματικό χρόνο, έστω και αν το δείγμα είναι ελλειπώς αντιπροσωπευτικό, μια αίσθηση θα μας δώσει.

Η τεχνολογία μας βοηθάει και το insomnia ως τεχνολογικό forum ας κάνει χρήση της σε αυτή την ιστορική στιγμή.

Αν θελεις μπες στο protothema και ψηφισε.Αηδιασαμε πια με αυτο το δημοψηφισμα.Το καταντησαμε χειροτερα και απο μπακαλοκαφενειο το ινσομνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...