Προς το περιεχόμενο

Play.com αγορά


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας παιδιά.

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Πως αγοράζουμε απο το play.com ;

Έχω μία προπληρωμένη κάρτα...Απλά πληρώνω και μετά επιλέγω αποστολή και μου το φέρνουν στη πόρτα μου;Συγγνώμη που ρωτάω...Αλλά μπροστά στις τιμές που πουλάνε τα παιχνίδια στο ελλάντα.... :-)

Και ότι πουλαει,είναι μόνο σε δολάρια;Αν τους πληρώσω με προπληρωμένη,η οποία μέσα έχει ευρά...Τι γίνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως,πληρωνεις, επιλεγεις αποστολη και στο φερνουν σπιτι σου. Εχω εχω αγορασει απο εκει 4-5 t-shirts με χρεωστικη που εχει ευρω μέσα. Καλες αγορες :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εμενα τα t-shirt μου ηρθαν σε καπως μεγαλουτσικο φακελο και τις βρισκω εκει που βαζει ο ταχυδρομος τα γραμματα στη πολυκατοικια μας. Απ'οτι ειδα στο site δεν εχει μεταφορικα στα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στα φέρνουν και στο σπίτι;;Αυτά είναι!!!

Τη Δευτέρα πάω για αγορά υπολογιστή(έχω συγκεντρώση τι θα πάρω...για να τα παραγγείλω τα κομμάτια θα πάρω) και ύστερα....ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΥΡΚΟΙ Τ'ΑΡΜΑΤΑ!Χρυσό θα τους το κάνω το μαγαζάκι :X

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο τ αφήνει ο ταχυδρόμος στην πολυκατοικία (εφόσον μένεις σε μια τέτοια) όπως τα υπόλοιπα γράμματα. Τουλάχιστον για τα "παιχνίδια" που ρωτάς. Οπότε καλό είναι να χεις το νου σου.

Σε τρεις παραγγελίες που κανα τους τελευταίους 2 μήνες κάναν 1-2 βδομάδες.

Κάτι παραπάνω απ την τιμή των παιχνιδιών δε θα πληρώσεις.

 

 

 

Επίσης είναι "βαστάτε" κι όχι "βαράτε" :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μένω σε μονοκατοικία,εύβοια μεριά...Θα δούμε πως θα μου έρχονται :-)

Απλά,αν το δούμε με τα ελληνικά πρότυπα,συμφέρει πάρα πολύ να αγοράζεις απο εκεί.Σε λίρες είναι ή δολάρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ωραία!Επειδή φτιάχνω κωδικό...Να βάλω το δικό μου όνομα,ή κάποιου που έχει ταυτότητα,της μητέρας μου π.χ.;(είμαι δεκατεσσάρων....) :-)

 

Αυτό λέω να πάρω...Τι λέτε; http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/8229056/Shaun-White-Snowboarding/Product.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να βάλεις τα στοιχεία του κατόχου της κάρτας, αν και για να πω την αλήθεια δεν ξέρω τι παίζει με τις προπληρωμένες (πχ δεν έχω ιδέα αν είναι ονομαστικές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,είδα ένα παιχνίδι που θέλω αλλα λέει

όταν το βάζω για να το πάρω

This item can only be delivered to a UK address.

 

Τι μπορώ να κάνω;

 

Edit:Με το που το άλλαξα απο λίρες σε ευρώ όλα καλά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον το πακετο παραδιδετε στα στοιχεια της καρτας που εχεις δηλωσει την καρτα κατα την εγγραφη σου στο paypal...

και γενικα γιαα ελλεδα δεν μπορεις να αγορασεις υπολογιστη και γενικα ηλεκτρονικα!!

μονο DVD , games , books και γενικα μικρα πακετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...