Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όντως, αλλά με την 3.41 θυμάμαι γινόταν ο χαμός . τώρα πέραν κάποιων πατσαρισμάτων (καλή ώρα) με την 3.55 δεν έχουμε τέτοιο θέμα.

Ειναι βεβαιον πως θα υπαρξει σε λιγο καιρο οταν θα αρχισουν να βγαινουν καινουρια παιγνια με ΕΒΟΟΤ και PARAM.SFO που θα θελουν μινιμουμ 3.56

Σιγα μη καθησουν με σταυρωμενα χερια και οι μεν και οι δε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aν κάποιος ξέρει κάπου που να μπορώ να βρω τα buzz μουσικό κουίζ και buzz παγκόσμιο κουίζ στα ελληνικά, ας μου στείλει σε πμ.

Και εγώ τα ψάχνω άμα τα βρείς στείλε μου και εμένα.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εστειλα π.μ

Το παιχνιδι θελει απαραιτητα buzzers για να παιξει!!!

τωρα αν καποιος ξερει που θα βρω ασυρματα buzzers φθηνα και οχι με 45 ευρω ας στειλει π.μ με τη σειρα του!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εστειλα π.μ

Το παιχνιδι θελει απαραιτητα buzzers για να παιξει!!!

τωρα αν καποιος ξερει που θα βρω ασυρματα buzzers φθηνα και οχι με 45 ευρω ας στειλει π.μ με τη σειρα του!!!

 

 

29€ στο Public, καθόλου άσχημα.

 

Για να με ευχαριστήσεις στείλε μου κι εμένα το pm που έστειλες στους παραπάνω κυρίους. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29€ στο Public, καθόλου άσχημα.

 

Για να με ευχαριστήσεις στείλε μου κι εμένα το pm που έστειλες στους παραπάνω κυρίους. :P

Thanx,

Αυριο κιολας τα ΧΤΥΠΗΣΑ!!!! (Μελλοντας με αοριστο μεσα) :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό λέτε boys ? (http://www.public.gr/prod/kids-and-toys/board-games/ilektroniko-quiz/prod512580/

 

 

γιατί ψήνομαι κι εγώ!!

 

Όχι αυτό είναι επιτραπέζιο! (Το έχει μια φίλη μου :P)

 

Έδωσα και τo link πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε nextgen

ΕΛΕΟΣ!!!

Αυτο ειναι ηλεκτρονικο για συνδεση με Tv

σαν αυτα που ειχαμε πιτσιρικαδες

Τα buzzers που λεει ο economymousemat ειναι τα σκετα wireless που δινονται μαζι στο

BUZZ MUSIC QUIZ http://www.ebw.gr/el-GR/Product/7642/Sony-Playstation-3-BUZZ!-THE-ULTIMATE-MUSIC-QUIZ-4-BUZZERS-GREEK-BUZZ!-%CE%A4%CE%9F-%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%A4%CE%9F-%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%99%CE%9A%CE%9F-%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%99%CE%96-BUZZERS-%CE%95%CE%9B%CE%9B%CE%97%CE%9D και

BUZZ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ QUIZ http://www.ebw.gr/el-GR/Product/6878/Sony-Buzz-%CE%A0%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B9%CE%BF-Quiz-Greek-Edition-Wireless-Buzzers-PlayStation-3-%28PS3%29%CE%A0%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B9-BUZZ!-World-QUIZ-TV-SPECIAL-EDITI

 

Πριν 30 περιπου μερες to getitnow ειχε βγαλει προσφορα το Music με ασυρματα στα 29,99 και ο μακακας δεν τα πηρα!!! γιατι ηθελα το world.. Που να ξερα τοτε

Παρεπιπτοντως.. λινκ για GREEK Music εχει καποιος?

Αντε να οργανωθουμε λιγακι γιατι κοψανε το thegreekz!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα, πλάκα κάνω ρε σεις!.... (το είδα και έκλαιγα από τα γέλια) (το έχει μια ανηψούλα μου...)

 

ειδικά το σημειο "Μπορεί να χρησιμοποιηθεί από μόνο του σε κάθε παιχνίδι που απαιτεί ταχύτητα και ανταγωνισμό." θυμίζει βέγγο ...

 

(στο public έχει και 42.5 από 50 που έχει παντού και dual shock 3, υπόψην)

 

παιδιά δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είμαστε (κοινώς με το που μπήκα σπίτι και άνοιξα το ps3 απόψε είδα multiman 1.15.02)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]Χαχα, με τσάκωσες νόμιζα ότι δεν είδες καλά, όχι αυτό δεν το συνδέεις με τηλεόραση είναι επιτραπέζιο κανονικά με μπαταρίες υπάρχει και ένα άλλο που το συνδέεις με TV (τελείως μούφα). Η εν λόγω φίλη τα είχε πάρει και τα δύο πέρυσι αλλά αυτά ήταν μισές δουλειές, φέτος πήρε ps3 και τα buzz! παιχνίδια και καθάρισε.

 

(Στις 281 σελίδες, αυτό πρέπει να ήταν το πιο άχρηστο post απ'όλα.)[/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΟ (CONFIRMED που λενε και τα αμερικανακια)

POPTFS BLES00840

Tombraider Underworld BLUS-30224 (candlestine version) - Προσοχη κυκλοφορει version BLES00409 που ομως της λειπουν αρχεια οποτε μη τη κατεβασετε!!

Assassin's Creed 1 BLES-00158

Δεν τρεχανε απο εσωτερικο σκληρο του PS3

 

Δοκιμασα εξωτερικο σκληρο

Φακελος GAMEZ

και μεσα τα ανωτερω παίγνια

Τρεχουν ολα με MULTIMAN 1.15.02 και το κολπο με SELECT+X

Ζηταει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ οποιοδηποτε original BD μεσα στο drive

Εξοδος στο ΧΜΒ

Και τρεχουμε το παίγνιο απο το εικονιδιο του BDROM!!

Αν εχετε προβληματα και black screens με αλλα μπακαπς δεν χανετε κατι να δοκιμασετε το εν λογω κολπο

 

PS: gpolic ελαβες ηδη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αυτό που λάβαμε παρά των εχόντων, (αν και το είχα ματα-λάβει if not mistaken) ποιο είναι ? το world? ή το μουσικό? ρωτάω ώστε να πάω το απόγευμα και να ΑΓΟΡΑΣΩ το άλλο+4buzzers να τελειώνει η υπόθεση... με τέτοιο κρύο ιδανικο σ/κ θα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...