Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τρελο κορμι? ροφλ

 

σαν αγωνιστικο αλογο ειναι, αν θες να πηδας αγωνιστικο αλογο δεν σημαινει οτι ολοι εχουν τα ιδια βιτσια

δες την με ρουχα,και αμα σου πει να τη γδυσεις πες οχι εσυ :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόση πρωτείνη δε σου χρειάζεται , στην τουαλέτα καταλίγει

εκτός αν παίρνεις AAS

 

2χ βάρος σου ειναι υπέρ αρκετή

ευκολα , αν δεν τρώει σα πουλί

το θέμα ειναι οτι δεν του χρειάζεται τόση, τζάμπα επιβάρυνση για τα νεφρά

ε, μαλακίες, το app στο κινητο κ καλά για 3κ calories με στόχο τα 80 κιλά σε (δεν θυμαμαι ποσους μηνες, πρεπει να το κανω update). 

 

Ποιος ειχε ποστάρει εκείνο το site που έβαζες το υψος/κιλα/περιφέρεια μέσης και σου έβγαζε προγράμματα και ανάλογη πρόσληψη υδτ/πρωτ/λιπη; Ειχε δλδ, body recomp, fast mass gain, loose weight κλπ. Νομιζω ο dakon μαζί με το strtd.

 

Καλημέρες, 68,8 κιλά, .8 αυτη τη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και συ σαν τον Αντώνη να τα πάρεις σε λίπος και σε κανα μήνα να ποστάρεις ότι άρχισες δίαιτα για να χάσεις την κοιλίτσα που φούσκωσε λες κι είσαι στον 6ο μήνα...

 

Γουστάρω Άλεξ που έβγαλε πληρες πρόγραμμα σε άτομο με τραυματισμό στον καρπό. Με τέτοιο πάθος αν ήσουν 18αρης Άλεξ παίζει να κατέβαινες σε αγώνες :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jamais!!

 

Η αλήθεια είναι ότι του έχω γαμήσει στο λιπος.. Πιτσες, spare ribs, μπούτια και φτερούγες κότας με την πέτσα κλπ. Δεν παίρνω κοιλιά, παλι καλά. Μόνο αν πάρω θα πάρω στο "σωσίβιο", αλλα κι εκεί όχι τίποτα τρελό, για κάνα χρόνο ακόμη, αν περάσεις λένε τα 30,πάει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες την με ρουχα,και αμα σου πει να τη γδυσεις πες οχι εσυ :P

 

Αυτη τη λογικη οτι σαν ΑΝΤΡΑΣ σαν ΓΝΗΣΙΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ επιβαλλεται να της πηδας ολες ποτε δεν την καταλαβα, προσωπικα οχι δεν θα την "ΕΓΔΥΝΑ".

Ασχολουμαι με γυμναstikh πολυ,ειμαι υπερ στο να γυμναζονται ολοι χωρις κανενα ειδος συμπληρωματος/αναβολικων και υπερ ενος φυσικου σωματος κατι που αυτη δεν ειναι.

Οτι ο καθενας εχει τα γουστα του φυσικα και ειναι αποδεκτο,αυτο που μου την δινει ειναι  οτι ειπα στην αρχη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κουκλαρα στο προσωπο ειναι -  και κορμαρα που την εχει αποκτησει με ατελειωτες ωρες προπονησης και ιδρωτα εχει !

 η κοπελα κανει προπονηση ολη μερα  δεν ειναι στα γκουντις να χτυπαει τα μπερκερ δυο-δυο οπως κανουν οι περισσοτερες κοπελες της η ηλικιας της ! σας χαλαει  .. - αμεσως φαρμακα ? ποια φαρμακα ??

ουτε μες τις φλεβες ειναι ουτε εχει παραμορφωθει και εχει γινει σαν αντρας !

αυτο ειναι το  αισχος απο τα φαρμακα 

 

 

 

 
και οχι η καρακουκλαρα που το κορμι της φτιαχνεται ΚΑΙ  χωρις φαρμακα  που της αξιζουν συνχαρητήρια  ..
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα, αλλα το ιδιο αποτελεσμα μπορεις να εχεις κι αμα τρως αποκλειστικα χορτα, δες τα γελαδια π.χ. :P

 

Εσυ καταλαβαινεις το δικο μου, ετσι; 

 

Υ.Γ. Αϊ να πλακωθουμε λιγο, να ζωντανεψουμε το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 η ωρα, γυμναστηριο. κι εχω ΜΙΑ ορεξη. Ημουν ετοιμος ψυχολογικα για 50αρι ποδηλατο αλλα ο καιρος το γαμησε. Ε, θα ξεσπασω αλλου.

 

 

(αν θυμαμαι καλα, δεν μπορουμε να διασπασουμε την κυτταρινη των φυτων εμεις οι χομο σαπιενς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jamais!!

 

Η αλήθεια είναι ότι του έχω γαμήσει στο λιπος.. Πιτσες, spare ribs, μπούτια και φτερούγες κότας με την πέτσα κλπ. Δεν παίρνω κοιλιά, παλι καλά. Μόνο αν πάρω θα πάρω στο "σωσίβιο", αλλα κι εκεί όχι τίποτα τρελό, για κάνα χρόνο ακόμη, αν περάσεις λένε τα 30,πάει :P

Δεν ψαρωνει κανεις να ξερεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...