Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι...


Mijithroulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη οχι μονο σε αυτο το forum αλλα και σε συζητυσεις με παιδια στη σχολη και στη δουλεια εχω βαρεθει να ακουω urban legends για αληθινες ιστοριες, τσεκαρετε το παρακατω link http://www.snopes.com/...

Εχει διαφορα απο το οτι η Ελληνικη γλωσσα εχασε για μια ψηφο την ευκαιρια να ειναι η επισημη γλωσσα της Αμερικης, μεχρι ειδησεις που κατα καιρους ακουμε στα ελληνικα καναλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
nick[;1625587'']Ρε παιδιά τελικά είχαν βιάσει τον Πετρο τον πελεκάνο στην Μυκονο οι μεθυσμενοι τουριστες η ειναι αστικος μυθος?

 

δυστυχως απο οτι μου ειχαν πει παιδια που εχουν σπιτι στην μυκονο αυτο μαλλον ειναι αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιος πήδηξε τον πελεκάνο;

 

ναι κατι μεθυσμενοι αγγλοι. νομιζω πεθανε κιολας απο αυτο. ρε τον πετρο και ηταν γαμω τα παλικαρια. μεγαλη μορφη ο καημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαφορα απο το οτι η Ελληνικη γλωσσα εχασε για μια ψηφο την ευκαιρια να ειναι η επισημη γλωσσα της Αμερικης, μεχρι ειδησεις που κατα καιρους ακουμε στα ελληνικα καναλια...

 

ποτε δεν εγινε τετοια ψηφοφορια.. παρομοιες φημες υπαρχουν και στην γερμανια, στην αγγλια, στην ισπανια για τις γλωσσες τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν εγινε τετοια ψηφοφορια.. παρομοιες φημες υπαρχουν και στην γερμανια, στην αγγλια, στην ισπανια για τις γλωσσες τους..

 

το ξερω για αυτο και postara το site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κατι μεθυσμενοι αγγλοι. νομιζω πεθανε κιολας απο αυτο. ρε τον πετρο και ηταν γαμω τα παλικαρια. μεγαλη μορφη ο καημενος.

 

εντάξει, κρίμα το πουλάκι κ τέτοια αν είναι αλήθεια

αλλά όσο φαντάζομαι τη φάση με τα κρωξίματα και πούπουλα δεξιά κ αριστερά δν μπορώ να μη γελάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει, κρίμα το πουλάκι κ τέτοια αν είναι αλήθεια

αλλά όσο φαντάζομαι τη φάση με τα κρωξίματα και πούπουλα δεξιά κ αριστερά δν μπορώ να μη γελάω.

 

δεν ξερω μου φαινετε τοσο ανωμαλο που δεν μπορω να γελασω. ενταξει οπως το περιγραφεις μου ερχετε μια αστεια εικονα στο μυαλο αλλα με πιανει αναγουλα με αυτο που κανανε. ηταν και γαματος σαν να βλεπεις ανθρωπο τοσο εξοικειωμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για αυτον το πελεκανο εμαθα απο κατι φιλους που πηγαν με το ΤΕΙ... Ειδα και μεγαλο βιντεακι του....

 

Τωρα σοβαρα εγινε αυτο το περιστατικο?

 

Δεν μπορω να το πιστεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...