Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο killzone απλα γυρνας το ds3 αριστερα δεξια για να βαλεις βομβες σε τοιχους και να τις ενεργοποιησεις, η να ανοιξεις βαλβιδες. το ζηταει το παιχνιδι σε ορισμενα σημεια να γυρνας το ds3

Στο GTA4 το χρησιμοποιεις οπως τα χειριστηρια wii, οταν οδηγας, στριβεις αμαξια, μηχανες, σουζες κτλπ. σαν κουμπια κατευθυνσης δηλαδη. παιζει βεβαια και χωρις sixaxis to GTA4

Η λειτουργια του sixaxis γενικα προσομοιαζει αυτη των wii controllers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο killzone απλα γυρνας το ds3 αριστερα δεξια για να βαλεις βομβες σε τοιχους και να τις ενεργοποιησεις, η να ανοιξεις βαλβιδες. το ζηταει το παιχνιδι σε ορισμενα σημεια να γυρνας το ds3

Στο GTA4 το χρησιμοποιεις οπως τα χειριστηρια wii, οταν οδηγας, στριβεις αμαξια, μηχανες, σουζες κτλπ. σαν κουμπια κατευθυνσης δηλαδη. παιζει βεβαια και χωρις sixaxis to GTA4

Η λειτουργια του sixaxis γενικα προσομοιαζει αυτη των wii controllers

 

Εγώ το χρησιμοποίησα στο Motorstorm (το πρώτο που βρήκα στην κονσόλα σε demo) και δεν μου άρεσαν καθόλου οι αισθητήρες που έχει. Ελπίζω στα άλλα games να αξιοποιείται καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για βάση στήριξης για να βάλω το ps3 slim κάθετα αλλά θέλω να έχει και κανένα κουλεράκι από κάτω και να είναι πολύ αθόρυβα.

Παίζει τίποτα? Πείτε μου και προτάσεις από ebay αν θέλετε!

Να πω ότι το ps3 το είχα μέχρι τώρα σαλόνι αλλά θα μετακομίσω στο δωμάτιό μου και εκεί δεν έχω τρελό χώρο και έτσι θα το βάλω όρθιο στο κάτω ράφι του γραφείου μου εκεί που μπαίνει ο υπολογιστής δηλαδή.

Επίσης μπορείτε να μου προτείνεται και καμία βάση για οριζόντια θέση σε περίπτωση που το ξαναπάω πάλι σαλόνι?

Επεξ/σία από Padaz Bloody
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο Playstation Home τι μπορείς να κάνεις? Το έψαξα λίγη ώρα αλλά δεν έβγαλα άκρη. Δεν θέλω να κατεβάσω και να εγκαταστήσω διάφορα πράγματα μιας και το ps3 είναι δανεισμένο... Περιμένω να μου πείτε εσείς λοιπόν! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά είναι marketing της Sony για να κάνει διαφήμιση. Κάνεις και τη δουλειά σου και στο internet στο pc και βρίσκεις και πιο πολλά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφεύγω να δίνω λεφτά σε μαγαζιά του εξωτερικού. Δεν με πληρώνει η αγορά του εξωτερικού αλλά η ελληνική, οπότε τα λεφτά μου προτιμώ να επιστρέψουν σε αυτή.

 

Θα το έχω υπόψη μου για τελευταία λύση. Έχω ακούσει πολλά καλά για το παιχνίδι και σίγουρα θα το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι θεμα ειναι αυτο με τα περιφεριακα του PS3 που αμα τα συγχρονισεις με αλλο μηχανημα μετα θελουν ξανα συγχρονισμο στο δικο σου? Μονο θεση για μια μνημη εχουν την φορα? Πολυ σπαστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...