Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι αριστερό μπακ ο Χολέμπας εγώ είμαι ο Μέσι....Φορτωθήκαμε τώρα τον άμπαλο γιατί οι άλλοι που πήρε μαζί του είναι πιο άμπαλοι

Γιατί; Υπήρχαν καλύτεροι Έλληνες σε αυτή τη θέση που ξέχασε ο Σάντος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το αστειάκι με τον Χολέμπας αριστερό μπακ πρέπει να τελειώσει,το παιδί ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ για αυτή τη θέση και δεν φταίει αυτός που τον βάζουν να παίξει κάπου που αποδεδειγμένα δεν μπορεί.

Τοσο καιρό που τον έβλεπα στον ΟΣΦΠ να είναι η μαύρη τρύπα της άμυνας δεν μπορούσα να το νιώσω ακριβώς αυτό το συναίσθημα, με την Κολομβία το ένιωσα για τα καλά κατάλαβα τι εστί Χολέμπας αριστερό μπακ. :P

Μαύρη τρύπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αρχισες τα offtopic τωρα ; :lol: Νιαου ρε.

Οτι πρεπει να φυγει απτην εθνικη το ελεγα, το λεω και δικαιωθηκα και εκ του αποτελεσματος.

Εβριζα; Περιμενω εστω και 1 ποστ που να περιεχει βρισιες εναντιον της εθνικης, του Σπανουλη ή καποιου αλλου παιχτη της. Δε θα καταχραστω για πολυ ακομα το τοπικ για να σε παρακαλαω να με ρεζιλεψεις, αν και εχει πλακα οσο γινεται το ακριβως αναποδο.

 

Οφτοπικ δεν εγινα τωρα, μιλουσαμε για τη μανια σου να απαξιωνεις την εθνικη σε μπασκετ και ποδοσφαιρο.

Δεν ειναι o στοχος μου να ρεζιλευω το καθε μυστηριο. Προφανως οταν χαρακτηριζεις το Σπανουλη ανικανο, ανεπαρκη ή κατι παρομοιο για σενα δεν ειναι βρισια, ειναι η πραγματικοτητα :lol:

Οταν λες οτι οι ποδοσφαιριστες μας ειναι τουριστες στη Βραζιλια, ειναι φιλοφρονηση ε?

Ασφαλως "δικαιωθηκες", Παναθηναικος δεν εισαι? Μονο που η χωρα ειναι πανω απο τα μικροσυλλογικα συμφεροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α αυτα ειναι οι βρισιες ; Εισαι δυνατος :lol:

Μικρε, τραβα τρολαρε κανεναν πιτσιρικο μπας και τα καταφερεις. Αλλιως λεγε για την διαιτητικη σφαγη με την Κολομβια και κατσε να παριστανεις τον πατριωτη σε οποιον δεν λεει οτι η εθνικη ειναι καλυτερη απτη Βραζιλια :lol: Περαστικα και welcome to my ignore list..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι, ειπαμε, αυτα ειναι φιλοφρονησεις. Μπροστα στη "λογικη" σου υποκλινομαστε :lol:

Ευχαριστω για το μικρος, αλλα ειμαι 43. Εσυ παντως εισαι οπωσδηποτε μικρος στη διανοητικη ηλικια.

Δε παριστανεις το πατριωτη οταν δεν απαξιωνεις συστηματικα τη χωρα σου, ετσι απλα για να δειχνεις καπως και δηθεν.

Κανεις δεν ειπε οτι η εθνικη ειναι... καλύτερη απο τη Βραζιλια.

Τριτο περαστικα που λες και τριτη φορα που σου τα επιστρεφω. Σε ευχαριστω που με εβαλες στην ignore list, δεν εχω διαθεση να ξαναμιλησω μαζι σου, μικρο μου τρολ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ιαπωνια δεν ειναι φοβητρο, ειναι στα μετρα μας. Γιατι να μη τη κερδισουμε?

 

Και η κολομβία στα μέτρα μασ ήταν αλλά φάγαμε 3αρα...

Οταν λες οτι οι ποδοσφαιριστες μας ειναι τουριστες στη Βραζιλια, ειναι φιλοφρονηση ε?

 

Ψέμματα είναι?

Είδες να παίζουν με πάθος?

Βραζιλία δεν πρόκεται να ξαναπάνε τα παιδιά και είπαν να ''ευχαριστηθούν'' το μέρος (ιφ γιου νοου γουατ αι μιν)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η κολομβία στα μέτρα μασ ήταν αλλά φάγαμε 3αρα...

 

Ψέμματα είναι?

Είδες να παίζουν με πάθος?

Βραζιλία δεν πρόκεται να ξαναπάνε τα παιδιά και είπαν να ''ευχαριστηθούν'' το μέρος (ιφ γιου νοου γουατ αι μιν)...

 

Η Κολομβια στα μετρα μας?? απο ποτε?

Η Κολομβια εξαρχης θεωρειτο απο τις μεγαλες δυναμεις του τουρνουα. Δες τι αποδοση ειχε στα στοιχηματα η Κολομβια και τι εμεις (ασχετως που στο μεταξυ μας παιχνιδι δεν εδειξε σπουδαια πραγματα).

 

 

Το να λεμε οτι οι διεθνεις μας πηγαν στη Βραζιλια για τουρισμο και οχι για να συμμετασχουν στο μουντιαλ, αποτελει φυσικα βρισια απο κακοπροαιρετους.

Και τελοσπαντων περιμενε και τα υπολοιπα παιχνιδια για να κρινεις ολοκληρωμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτοι βριζονται μεταξυ τους και ο αλλος μου ελεγε οτι τους βριζω εγω επειδη τους ειπα τουριστες (και με επιβεβαιωσαν 2η φορα μεσα σε 4-5 24ωρα :D )

Bριστηκαν λοιπον Μανιατης-Τζαβελλας. http://www.sport24.gr/football/ellada/ethniki_elladas/frastiko_epeisodio_maniath_tzavella.2851918.html

 

Ειμαι σιγουρος. Η διαιτησια , η ατυχια, τα μικροσυλλογικα συμφεροντα και διαφοροι αλλοι ανθελληνικοι παραγοντες φταινε που τα παληκαρια μας ανταλλαξαν αποψεις για τις μανες τους και παραλιγο να "μαλλιοτραβηχτουν" αν δεν τους χωριζαν οι υπολοιποι. To troll του thread θα σας τα εξηγησει καλυτερα :lol:

Επεξ/σία από MiDi_MiLiZ
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανιατης Τζαβελας ειχαν μικροεπεισοδιο λεει μεταξυ τους και ανταλλαξαν κουβεντουλες...

 

Αναμενομενο...και ο Σαντος θα τους τραβηξει το αυτακι τωρα;;:

 

Δεν ειναι μόνο η Εθνικη με τις περισσοτερες έλλειψης σε δημιουργικο και εκτελεστικο κομμάτι. Εχουν και κοντρες...Μπραβο στην ομοσπονδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εκεί ο Μανιάτης ζήτησε σε συζητήσεις να πάρει επίσημη θέση ο Φερνάντο Σάντος για το όλο θέμα με τον Πορτογάλο τεχνικό να λέει ότι αυτά γίνονται σε προπονήσεις όπου υπάρχει ένταση και πάθος αλλά με τους ανθρώπους της ΕΠΟ να μην επιβεβαιώνουν όσα έγιναν.

Ο μέσος της Εθνικής Ελλάδος όμως ήταν ανένδοτος και σύμφωνα με πληροφορίες έκλεισε και εισιτήρια για να φύγει και να επιστρέψει στην Ελλάδα αλλά τον έπεισαν οι ψυχραιμότεροι να παραμείνει.

 

Κρίμα που δεν έφυγε...

Bριστηκαν Μανιατης-Τζαβελλας. http://www.sport24.gr/football/ellada/ethniki_elladas/frastiko_epeisodio_maniath_tzavella.2851918.html

 

Ελπιζω οι βρισιες να ηταν οπως τις οριζει το τρολλ του thread λιγο πιο πανω, τυπου:

 

 

Μανιατης: Εισαι ανεπαρκης.

Τζαβελλας: Εσυ εισαι τουριστας.

Μανιατης: Εσυ εισαι ανικανος

Τζαβελλας: Δεν ασχολουμαι αλλο με τα μικροσυλλογικα σου συμφεροντα.

 

 

 

Γιατι αν δεν ηταν τετοιου τυπου, τοτε υπαρχει σοβαρο θεμα πλεον σε πολλα επιπεδα και οχι μονο σε αγωνιστικο.

 

Που να μην έπαιζαν και στο ίδιο σωματείο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bριστηκαν λοιπον Μανιατης-Τζαβελλας. http://www.sport24.gr/football/ellada/ethniki_elladas/frastiko_epeisodio_maniath_tzavella.2851918.html

 

:lol:  :lol:  :lol: 

 

θελουν και μουντιαλ ρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...