Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανως και ειναι πολυ ομορφο το συστημα και αποδοτικο.(και το σχολιο για τα δεματικα φυσικα και δεν το εννοουσα).αληθεια,πως τα συνδεσες να λέιτουργουν και τα 3 μαζι?

edit:δηλαδη ειναι κατω απο το γραφειο ε?μαλιστα,δεν το καταλαβαινει καποιος απο την φωτογραφια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βρε vagenrider ηρέμησε παλίκαρε :)

Οταν ανεβάζεις μία δουλειά σου, όσο όμορφη και να είναι να είσαι έτοιμος για το μπράβο, αλλά και για την κριτική. Είτε αυτή είναι καλοπροαίρετη, είτε κακοπροαίρετη :)

Κανένας απο τους προλαλήσαντες δε το είπε με κακό σκοπό είμαι σίγουρη.

Για το σύστημά σου στα έχω πει νομίζω δε χρειάζεται να στα ξαναπώ. :)

 

Θάνο με αυτά εδώ τα καλώδια εκκινείς μαζί Psu

http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p13149_Phobya-24Pin-2-way-PSU-starting-cable--2x24pin-to-1x24pin----individual-sleeving---black.html

Μπορείς να κάνεις και εσύ ένα με πράσινο μαύρο (αυτά παίζουν μπάλα) και να εκκινείς και τρία μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και ειναι πολυ ομορφο το συστημα και αποδοτικο.(και το σχολιο για τα δεματικα φυσικα και δεν το εννοουσα).αληθεια,πως τα συνδεσες να λέιτουργουν και τα 3 μαζι?

edit:δηλαδη ειναι κατω απο το γραφειο ε?μαλιστα,δεν το καταλαβαινει καποιος απο την φωτογραφια.

χαιρομαι θανο που δεν υπαρχει θεμα ουτε κ μαζι σου..η συνδεση τους ειναι πολυ απλη..(πρασινο κ οποιο θελεις απο τα μαυρα)απλα το βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμο κ κ πολυ διασταυρωμα αποψεων λογω του οτι ηθελα να αποκλεισω κ την παραμικρη πιθανοτητα για μπαμ! ;)

 

βρε vagenrider ηρέμησε παλίκαρε :)

Οταν ανεβάζεις μία δουλειά σου, όσο όμορφη και να είναι να είσαι έτοιμος για το μπράβο, αλλά και για την κριτική. Είτε αυτή είναι καλοπροαίρετη, είτε κακοπροαίρετη :)

Κανένας απο τους προλαλήσαντες δε το είπε με κακό σκοπό είμαι σίγουρη.

Για το σύστημά σου στα έχω πει νομίζω δε χρειάζεται να στα ξαναπώ. :)

χαιρομαι παρα πολυ για ολα οσα λες.κ τα εκτιμω.τιποτα δεν περναω ετσι.. ;)

 

 

 

που να δειτε κ το τελευταιο update στην υδροψυξη μου..θα τα πω οσο πιο σηνοπτικα μπορω.

 

 

ειδικα τωρα με τις πρωτες καλες ζεστες....τα δυο τριπλα ψυγεια που ειχα δεν αντεξαν την πιεση απο τις 590 κυριως  κ εξω που τα εχω το νερο ζεσταινοταν μετα απο καποια ωρα.

 

οποτε ειπα να παω σε κατι πολυ πιο ακραιο το οποιο το ειχα στο μυαλο μου εδω κ καιρο....

 

πηγα σε ενα φιλο που εχω με παλιοσιδερα..βρηκα ενα ψυγειο απο air condition αυτοκινητου σε αριστη κατασταση μεγεθους οσο 6 τριπλα (τσαμπα μου το δωσε)  :D

 

πηγα πηρα κ ενα μετριο ανεμιστηρα σπιτιου max 45w  του φτιαξα κ κατι σαν χωνι γυρω γυρω για να μην υπαρχει η παραμικρη διασπορα αερα σε ακυρα σημεια κ να στοχευει μονο στο ψυγειο...........................και

 

 

 

αντε γεια....η μερα με τη νυχτα με πριν..το νερο παντα κρυο..ακομα κ με το πιο ακραιο o c..εχω παθει πλακα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω στοιχημα οτι το θεμα με το ψυγειο θα μου αρεσει........πολυ κιολας.το σκεφτηκα παλαιοτερα.

και ολος ο υπολογιστης μεσα σε ζαντα να ειναι.

Χμ,μαλιστα.αρα το μονο που κανεις με τα τροφοδοτικα ειναι στην ουσια να συνδεσεις την +5vκατι ρε παιδι μου ταση,(τα καλωδια που λετε) του ενος τροφοδοτικου με το αλλο και στην ουσια ενα 24πινο θα ειναι επανω στην μητρικη και με το που την ανοιγεις θα δουλευουν ολα μαζι.μαλιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω στοιχημα οτι το θεμα με το ψυγειο θα μου αρεσει........πολυ κιολας.το σκεφτηκα παλαιοτερα.

και ολος ο υπολογιστης μεσα σε ζαντα να ειναι.

Χμ,μαλιστα.αρα το μονο που κανεις με τα τροφοδοτικα ειναι στην ουσια να συνδεσεις την +5vκατι ρε παιδι μου ταση,(τα καλωδια που λετε) του ενος τροφοδοτικου με το αλλο και στην ουσια ενα 24πινο θα ειναι επανω στην μητρικη και με το που την ανοιγεις θα δουλευουν ολα μαζι.μαλιστα.

ετσι....το πρασινο ειναι η εντολη κ το μαυρο το σωμα.οπου εχεις απορια,σε οτιδηποτε,στειλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γιαγιάδες μέχρι πρόσφατα κεντάγανε εργόχειρα για την προίκα των εγγονιών τους...

Από δω και στο εξής θα σλιβάρουνε τροφοδοτικά!

 

Τα σεμεδάκια του 2013 λέγονται sleeved cables.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω κατι αλλο θελω να ρωτησω τον φιλο vagenrider.To νερακι πως το εχεις κανει να φαινεται ετσι?Εχεις προσθεσει uv μεσα ή ειναι λογο της λαμπας που εχεις βαλει και δημιουργει αυτο το εφε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω κατι αλλο θελω να ρωτησω τον φιλο vagenrider.To νερακι πως το εχεις κανει να φαινεται ετσι?Εχεις προσθεσει uv μεσα ή ειναι λογο της λαμπας που εχεις βαλει και δημιουργει αυτο το εφε?

οχι φιλε μου,δεν εχω προσθεσει κατι..ειναι απλα ενα uv active υγρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σε ενα φιλο που εχω με παλιοσιδερα..βρηκα ενα ψυγειο απο air condition αυτοκινητου σε αριστη κατασταση μεγεθους οσο 6 τριπλα (τσαμπα μου το δωσε)  :D

 

πηγα πηρα κ ενα μετριο ανεμιστηρα σπιτιου max 45w  του φτιαξα κ κατι σαν χωνι γυρω γυρω για να μην υπαρχει η παραμικρη διασπορα αερα σε ακυρα σημεια κ να στοχευει μονο στο ψυγειο...........................και

 

 

 

αντε γεια....η μερα με τη νυχτα με πριν..το νερο παντα κρυο..ακομα κ με το πιο ακραιο o c..εχω παθει πλακα..

 

 

Μπορούμε να έχουμε φωτογραφία του ψυγείου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σε φοβίζουν τα δεματικα που εχεις βαλει για να σφιγκης τους σωλήνες πανω στον λεμο του μπλοκ?με τον καιρο ισος ξεραθουν και σπασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...