Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί να ξαναγυρίσεις το "The Thing"; Μια χαρά βλέπεται και σήμερα, ανετότατα.

 

Ανετότατα εκτός από το σημείο που δείχνει το τέρας οπου τα εφφέ προκαλούν γέλιο σήμερα.

Γενικώς συμφωνώ μαζί σου πάντως αλλά αυτή είναι η τάση των καιρών...εδώ κάνουν remake το total recall ρε συ με τον Colin Farell αντι του Schwarz. Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις σε τι εποχές ζούμε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανετότατα εκτός από το σημείο που δείχνει το τέρας οπου τα εφφέ προκαλούν γέλιο σήμερα.

Γενικώς συμφωνώ μαζί σου πάντως αλλά αυτή είναι η τάση των καιρών...εδώ κάνουν remake το total recall ρε συ με τον Colin Farell αντι του Schwarz. Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις σε τι εποχές ζούμε :mrgreen:

 

Ε, όχι ρε φούστη μου, όχι και το Total Recall και το Thing! Βιάζουν τα '90s ασάλιωτα! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όσο απίστευτο κι αν φαίνεται, το The Thing είναι του 1982 (!).

 

ΥΓ. Διαφωνώ κάθετα ότι τα εφέ προκαλούν "γέλιο" σήμερα. Σε όσες προβολές ήμουν μάρτυρας (και δεν ήταν λίγες), δεν είδα κανέναν να δυσανασχετεί. Άλλωστε υπάρχουν και σήμερα πολύ πιο γελοία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με το Manuel μια χαρά στέκεται η ταινία σήμερα.

Εμένα μου τη δίνει που Ξαναγυρίζονται ταινίες μόνο καο μόνο γιατί το αμερικανικό κοινό κουράζεται να διαβάζει υπότιτλους :mad:

 

Ποιός ο λόγος να γυριστεί το Vanila Sky όταν το Abre los ojos είναι εκπληκτικό και πολύ πιο ατμοσφαιρικό;

Η το Pour Elle που έγινε The Next Three Days?? Και μου τη δίνει γιατί έτσι δεν δίνεται και η ευκαιρία σε άλλους καλλιτέχνες να τους δει πιο μεγάλο κοινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=4IVFfiv6wpY

 

http://www.imdb.com/title/tt1440292/

 

Μού είπαν ότι θα είναι βρετανική Wes Anderson στυλ ταινία.

Μαζέψτε τις λεπίδες σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλέποντας το τρειλερ, μπορει να μου εξηγησει κανείς το λόγο που γυριστηκε τόσο συντομα κατι που μοιάζει τόσο πολυ με το Spiderman του Ραιμι?

 

Πραγματικα, απο το τρειλερ, δεν νομιζω οτι ειναι κατι διαφορετικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...