Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο το Unthinkable, ασχετα αν θυμιζει πολυ 24 :)

 

Δεν είχα παρακολουθήσει 24, οπότε δε μπορώ να κρίνω...

 

Α ΜΠΡΑΒΟ!! Το ειχα δει το τραιλερ πριν 2 βδομαδες περιπου' date=' αλλα εριξα τοσο γελιο με την ταινια που εβλεπα, που ενω θυμομουν οτι ενα τραιλερ μου αρεσε, δεν θυμομουν ποια ταινια ηταν Χτυπιομουν 2 βδομαδες να θυμηθω, και το ποσταρες! Ωραιος. Η ταινια φαινεται και πολυ comedy

 

Οσο για το Unthinkable, καλο φαινεται, αλλα πολυ προπαγανδα βρωμαει...[/quote']

 

Για να καταλάβω, έβλεπες άλλη ταινία και είδες αυτό το trailer ή έβλεπες την ίδια την ταινία?? (και αν ναι, ΠΟΥ την βρήκες??? :-D)

 

To Unthinkable αφήνει υποσχέσεις, αλλά πολλές φορές απογοήτευσαν τέτοιου είδους ταινίες... Σίγουρα θα είναι ένα βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση για τον Samuel L. Jackson (βλέπε "Snakes on a Plane" :lol:)

 

Δε ξέρω αν έχει προαναφερθεί, δεν το είδα στα πρόσφατα...

 

The Secret in Their Eyes (El secreto de sus ojos)

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0cNd1OIp808]El secreto de sus ojos[/ame]

 

Όσκαρ ξένης ταινίας για φέτος, άγνωστο το πότε και αν θα έρθει στην Ελλάδα (απ'ότι γνωρίζω). Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω με διορθώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το Unthinkable, ασχετα αν θυμιζει πολυ 24 :)

 

Δεν είχα παρακολουθήσει 24, οπότε δε μπορώ να κρίνω...

 

Α ΜΠΡΑΒΟ!! Το ειχα δει το τραιλερ πριν 2 βδομαδες περιπου' date=' αλλα εριξα τοσο γελιο με την ταινια που εβλεπα, που ενω θυμομουν οτι ενα τραιλερ μου αρεσε, δεν θυμομουν ποια ταινια ηταν Χτυπιομουν 2 βδομαδες να θυμηθω, και το ποσταρες! Ωραιος. Η ταινια φαινεται και πολυ comedy

 

Οσο για το Unthinkable, καλο φαινεται, αλλα πολυ προπαγανδα βρωμαει...[/quote']

 

Για να καταλάβω, έβλεπες άλλη ταινία και είδες αυτό το trailer ή έβλεπες την ίδια την ταινία?? (και αν ναι, ΠΟΥ την βρήκες??? :-D)

 

To Unthinkable αφήνει υποσχέσεις, αλλά πολλές φορές απογοήτευσαν τέτοιου είδους ταινίες... Σίγουρα θα είναι ένα βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση για τον Samuel L. Jackson (βλέπε "Snakes on a Plane" :lol:)

 

Δε ξέρω αν έχει προαναφερθεί, δεν το είδα στα πρόσφατα...

 

The Secret in Their Eyes (El secreto de sus ojos)

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0cNd1OIp808]El secreto de sus ojos[/ame]

 

Όσκαρ ξένης ταινίας για φέτος, άγνωστο το πότε και αν θα έρθει στην Ελλάδα (απ'ότι γνωρίζω). Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω με διορθώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε ξέρω αν έχει προαναφερθεί, δεν το είδα στα πρόσφατα...

 

Όσκαρ ξένης ταινίας για φέτος, άγνωστο το πότε και αν θα έρθει στην Ελλάδα (απ'ότι γνωρίζω). Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω με διορθώνει.

 

Εχει το δικο της thread;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε ξέρω αν έχει προαναφερθεί, δεν το είδα στα πρόσφατα...

 

Όσκαρ ξένης ταινίας για φέτος, άγνωστο το πότε και αν θα έρθει στην Ελλάδα (απ'ότι γνωρίζω). Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω με διορθώνει.

 

Εχει το δικο της thread;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω, έβλεπες άλλη ταινία και είδες αυτό το trailer ή έβλεπες την ίδια την ταινία?? (και αν ναι, ΠΟΥ την βρήκες??? :-D)

 

Ναι, πηγα να δω αλλη ταινια, και εδειξαν το τραιλερ για το Get Him to the Greek... Μετα την ταινια που ειδα ομως, ξεχασα ποιο τραιλερ μου αρεσε

 

 

offtopic

Σίγουρα θα είναι ένα βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση για τον Samuel L. Jackson (βλέπε "Snakes on a Plane" :lol:)

 

:confused:

 

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εφτιαξα τρελα....

 

Predators 1080p

 

http://pdl.stream.aol.com/aol/brightcove/us/moviefone/trailers/2010/predators_037811/predators_trlr01_1080p_dl.mov

 

Maverick filmmaker Robert Rodriguez tackles producing duties for a revamp of the Predator film series with this 20th Century Fox/Troublemaker Studios production focusing on a human survival adventure set on the Predator's home planet. Kontroll's Nimród Antal directs from a script by Alex Litvak and Michael Finch, with Adrien Brody heading up an international cast filled out by Danny Trejo, Alice Braga, Topher Grace, Laurence Fishburne, Mahershalalhashbaz Ali, and Louiz Ozawa.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και ποιος άραγε είναι ο καταλληλότερος άνθρωπος να σχολιάσει τη νέα ταινία της σειράς "Predator"? Δείτε ένα κάπως ...διαφορετικό trailer. :lol:

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dBv4AsGVDxw]arnie[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...