Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ψήνομαι πολύ για το Paranormal Activity...

 

Υπάρχει κάτι Paranormal με το Paranormal Activity! Πως μπορεί να μια ταινία με τόσο χαμηλό budget να κάνει επιτυχία; 11.000 δολάρια; Κανά χιλιάρικο δεν θα έκανε η κάμερα και οι κασέτες που χρησιμοποίησε ο τύπος; πέσαμε στα 10. κουστούμια, σκηνικά κ.λπ.; οι ηθοποιοί; δεν πληρώθηκαν;

 

Μου έχει κινήσει την περιέργεια το Paranormal Activity, θα πάω να το δω, όχι γιατί μου αρέσουν πολύ οι ταινίες τρόμου αλλά για να δω τι στο καλό βλέπει τόσος κόσμος και έφερε μια ταινία με άγνωστους ηθοποιούς, σκηνοθέτη τόσο ψηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψήνομαι πολύ για το Paranormal Activity (Μεταφυσική δραστηριότητα θα είναι ο τίτλος στα ελληνικά), ακριβώς επειδή θυμίζει το Blair Witch Project και επειδή έχει γυριστεί από ερασιτέχνες, με μία κάμερα και με χαμηλό budget. Θέλω να δω στο χώρο των ταινιών τρόμου κάτι διαφορετικό από τέρατα και αίματα (στις κριτικές που διάβασα στο IMDB λένε ότι η ταινία δεν έχει ούτε μία τέτοια σκηνή). Νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος που η ταινία σπάει ταμεία αυτή τη στιγμή στην Αμερική, η "διαφορετικότητά" της.

 

Κι εγώ ψήνομαι τρελά για Paranormal Activity!! Είδα και το Saw 6 προχθές το οποίο δεν με τράβηξε και πάρα πολύ, οπότε τώρα λέω να δω Paranormal !! Λένε οτι θα είναι το θρίλερ της χρονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ψήνομαι τρελά για Paranormal Activity!! Είδα και το Saw 6 προχθές το οποίο δεν με τράβηξε και πάρα πολύ, οπότε τώρα λέω να δω Paranormal !! Λένε οτι θα είναι το θρίλερ της χρονιάς.

 

μετα τα 5 προηγουμενα saw και μονο που πηγες να το δεις λεει πολλα :P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
έχει μπει και στο post #523 :P

 

αφου αυτο το εχετε δει να σας προτεινω το [ame]http://www.youtube.com/watch?v=LjMkNrX60mA[/ame] (και αν εχει δει κανεις το the men who stare at goats ας πει αν ειναι καλο γιατι σκεφτομαι να παω να το δω! Ευχαριστω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο παιδια εδω ακουω οτι το stare at goats ειναι πατατα, τελειο στα χαρτια, αλλα 0 στην πραξη και μου λενε καλυτερα να δω το documentary απο το channel4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...