Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H synexia tou Batman Begins 8a legete Batman Strikes kai 8a einai 2 kakoi..o Jocker kai o Penguin.

Gia ton rolo you Joker epikratesteros einai o Rei Fains(den ksero an to grafo sosta).

 

τελικά,μονο ετσι που δεν ηρθαν τα πραγματα.

R.I.P Heath Ledger

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο ολοι λεμε οτι ειναι λιγο αστειο αν σκεφτεις οτι στην Γκοθαμ Σιτι, ο Πενγκουιν παιζει να ειναι και ο πιο ρεαλιστικος (σε ιστοριες τυπου Broken City και War Games κτλ)

Δηλαδη ενας τσογλανακος Β Εθνικης εμπορος ναρκωτικων, οπλων κτλ και ενας Α Εθνικης εμπορος πληροφοριων που μοιαζει(οποως τοσοι ανθρωποι) με πιγκουινο-χωρις να εχει καποια δυσμορφια

 

Δλδ ειναι πιο λογικο που ο Ρα'ς που εχει τα Lazarus Pits να γινεται αθανατος με 'μπαμπεσια" και ο Πενγκουιν που ειναι ετοιμος ρεαλιστικος χαρακτηρας να μην παιζει?

Και μην μου πειτε οτι ειναι Β διαλογης γιατι και τον Γριφο που ετοιμαζουν για το 3, Β διαλογης ειναι

 

ΥΓ. Παντως το 2009 εχει ενα τεραστιο PUBLIC ENEMIES γραμμενο πανω του, ελα ρε Mann αλανι(και με φοβερο καστ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ!!!

 

Butterfly Effect ΙΙΙ

 

Δεν ξέρω πόσοι απο εσάς είδαν το 2 αλλά εγώ που το είδα, σε καμία περίπτωση δεν θα ξοδέψω χρόνο για το 3. Αν και το πρώτο ήταν αρκετά καλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέστο Sellers γιατί ψάχνω να βρω κάποιον που το έχει δει να μου πει αν αξίζει :P

 

Αι ντοντ θινκ σόου μαι φριέντ...

Δεν χαραμίζω ακόμα ένα δίωρο απο τον ελεύθερο χρόνο μου για κάτι τόσο τετριμμένο.

Σαν το Wild Things πρέπει να κατάντησε. Βλέπεις το πρώτο και λές ''Ουάου'' και βλέπεις τις συνέχεις που απλά αλλάξαν ηθοποιούς και λίγο την ιστορία και επαναλάβαν το όλο σκηνικό. Μα καλά καθόλου δεν σκέφτονται? Τι μπορεί να μας προσφέρει η ίδια ιστορία την στιγμή που όλοι ξέρουμε τι περιμένουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα εγω χωρις να εχω δει το 2 ( δεν εχει και σημασια ετσι και αλλιως)

Αδυνατω να πιστεψω οτι το 2 ειναι χειροτερο του 3.

Θα ηταν πραγματικα δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε γμτ και μόλις το κατέβασα...καλά θα του ρίξω μια ματιά κάποια στιγμή. (το 2 δε το έχω δει)

 

Το 1 το είδα 2 φορές σινεμά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...