Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άλλο ρωτάω εγώ. Τι είναι αυτό το webrip, πως βγαίνει τόσο γρήγορα και σε ποιότητα είναι πιο πολύ κοντά στο bluray rip ή στο cam rip (αν θεωρήσουμε ότι αυτό είναι το άλλο άκρο). Κοινώς αξίζει το κόπο ή να περιμένω τα blu ray?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Άλλο ρωτάω εγώ. Τι είναι αυτό το webrip, πως βγαίνει τόσο γρήγορα και σε ποιότητα είναι πιο πολύ κοντά στο bluray rip ή στο cam rip (αν θεωρήσουμε ότι αυτό είναι το άλλο άκρο). Κοινώς αξίζει το κόπο ή να περιμένω τα blu ray?</p>

 

Φυσικά και αξίζει τον κόπο. Η πηγή του αν δεν κάνω λάθος ειναι streaming sites όπως netflix, amazon κτλ.

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ρωτάω εγώ. Τι είναι αυτό το webrip, πως βγαίνει τόσο γρήγορα και σε ποιότητα είναι πιο πολύ κοντά στο bluray rip ή στο cam rip (αν θεωρήσουμε ότι αυτό είναι το άλλο άκρο). Κοινώς αξίζει το κόπο ή να περιμένω τα blu ray?

Επειδή δεν το επιασες το υπονοούμενο

Μερικές φορές τα web rips του publichd ειναι καλύτερα απο μερικά bdrips που κυκλοφορανε τριγύρω...

 

Επίσης video on demand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινωθηκε η κοινη ταινια Σουπερμαν-Μπατμαν

http://popcultureblog.dallasnews.com/2013/07/report-superman-and-batman-crossover-movie-coming-from-zack-snyder-and-christopher-nolan-2015-film-will-be-man-of-steel-followup.html/

 

Εχω 10 λογους γιατι θα ειναι γαματο και 100 κινδυνους γιατι μπορει να σκατωσει (με κυριοτερο οτι δεν στεκει να συνδεθουν αυτη τη στιγμη οι χαρακτηρες οπως εχουν γινει reboot)

Στο graphic novel του Μιλερ δεν υπηρχε το προβλημα αυτο, ασε που ειναι και 10ετιες στο μελλον υποτιθεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ταινια κανονικα πρεπει να ονομαστει Το Αλογο και ο Μπουφος.

 

ο Von Trier γιατι δεν το ριχνει στο πορνο; αφου εκει το παει συνεχεια με τις ταινιες του.



καλά, το kick ass φαίνεται πάρα πολύ καλό!

 

ειδικα αν εχει τις δυο σοκαριστικες σκηνες απο το κομικ, θα ειναι αριστουργημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...