Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω για εσάς εγώ περιμένω πως και πως το 300 : Rise Of an Empire ( μάχη της Σαλαμίνας ) αν δεν κάνω λάθος θα βγει τον Αύγουστο που μας έρχεται , αν είναι σαν το πρώτο χτυπάει άνετα 5 αστεράκια!.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για εσάς εγώ περιμένω πως και πως το 300 : Rise Of an Empire ( μάχη της Σαλαμίνας ) αν δεν κάνω λάθος θα βγει τον Αύγουστο που μας έρχεται , αν είναι σαν το πρώτο χτυπάει άνετα 5 αστεράκια!.

 

Το πήγαν Μάρτιο του 2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Two Mothers Πρεμιερα σημερα στην Ελλαδα

Δυο μητερες με τους γιους τους κανουν διακοπες μαζι και καταληγουν μπερδεμενες και ερωτευμενες με τον γιο της αλλης. Μολις το ειδα τωρα ξετρελαθηκα. Εχω αναστατωθει, ξυπνησα πιο ευκολα. 

Ειναι και επικινδυνο να παω να το δω στον κινηματογραφο...

Παιζει η Naomi Watts και η Robin Wright (η milfαρα γυναικα του φρανκ απο το house of cards) και ειναι βασισμενη η ιστορια σε βιβλιο οποτε μην αρχισετε να κραζετε την ιστορια γιατι ισως να ηταν και η πρωτη που πραγματευοταν κατι τετοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Two Mothers Πρεμιερα σημερα στην Ελλαδα

Δυο μητερες με τους γιους τους κανουν διακοπες μαζι και καταληγουν μπερδεμενες και ερωτευμενες με τον γιο της αλλης. Μολις το ειδα τωρα ξετρελαθηκα. Εχω αναστατωθει, ξυπνησα πιο ευκολα. 

Ειναι και επικινδυνο να παω να το δω στον κινηματογραφο...

Παιζει η Naomi Watts και η Robin Wright (η milfαρα γυναικα του φρανκ απο το house of cards) και ειναι βασισμενη η ιστορια σε βιβλιο οποτε μην αρχισετε να κραζετε την ιστορια γιατι ισως να ηταν και η πρωτη που πραγματευοταν κατι τετοιο

 

τα comments say's it all

 

"Which ever one gets Naomi Watts is a lucky mofo. I'd be all over her like white on rice"

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Two Mothers Πρεμιερα σημερα στην Ελλαδα

Δυο μητερες με τους γιους τους κανουν διακοπες μαζι και καταληγουν μπερδεμενες και ερωτευμενες με τον γιο της αλλης. Μολις το ειδα τωρα ξετρελαθηκα. Εχω αναστατωθει, ξυπνησα πιο ευκολα. 

Ειναι και επικινδυνο να παω να το δω στον κινηματογραφο...

Παιζει η Naomi Watts και η Robin Wright (η milfαρα γυναικα του φρανκ απο το house of cards) και ειναι βασισμενη η ιστορια σε βιβλιο οποτε μην αρχισετε να κραζετε την ιστορια γιατι ισως να ηταν και η πρωτη που πραγματευοταν κατι τετοιο

 

 

δειχνει τιποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...