Προς το περιεχόμενο

Fritz! USB ISDN/DSL set: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, καλησπέρα! Για μια ακόμη φορά ελπίζω να μου δώσετε τα φώτα σας.

Έχω πάρει από Γερμανία ένα ασύρματο σετ modem/router για ISDN/DSL (FRITZ! Bluetooth ISDN/DSL set v. 2.0) και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Όταν προσπαθώ να συνδεθώ στο δίκτυο μου βγάζει μήνυμα ότι το κανάλι Β είναι δεσμευμένο και δεν προχωράει η διαδικασία.

Έχω βάλει όλα τα συνοδευτικά προγράμματα, το έχω συνδέσει με το NetMod αλλά δεν βλέπω φως. Η σύνδεση ανάμεσα στις δύο συσκευές (του USB modem και του Router) γίνεται κανονικά αλλά μάλλον κάποια κοτσάνα γίνεται με το NetMod. Υποπτεύεται κανείς κάτι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo dei mia fora na fteei to kalodio.parolo pou to tsekara me lan tester kai mou to ebgale ok eftege to kalodio kai mou ekane blakies.episis mia fora eftegan oi drivers .katevase pio new drivers kai des gia pio kainourio firmware.exo kai mplouzitsa fritz :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση η μπλουζίτσα αλλά εγώ δεν έχω τέτοιες πολυτέλειες ελέω Γερμανίας!

Τελικά επικοινώνησα με την εδώ αντιπροσωπεία (ΑΜΥ) η οποία μου απάντησε ταχύτατα (εντός 24 ωρών) και εν συνεχεία και με τον τοπικό ΟΤΕ που μου αντικατέστησε το NetMod

και όλα πλέον δουλεύουν ρολόι. Ποιος ξέρει τι να έφταιγε....;;;

:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση η μπλουζίτσα αλλά εγώ δεν έχω τέτοιες πολυτέλειες ελέω Γερμανίας!

Τελικά επικοινώνησα με την εδώ αντιπροσωπεία (ΑΜΥ) η οποία μου απάντησε ταχύτατα (εντός 24 ωρών) και εν συνεχεία και με τον τοπικό ΟΤΕ που μου αντικατέστησε το NetMod

και όλα πλέον δουλεύουν ρολόι. Ποιος ξέρει τι να έφταιγε....;;;

:D :D :D

 

 

to ipes kai monos sou.mou antikatestisan to NETMOD KAI EPEXE.osa modem exo dokimasei fritz logo douleias ola douleuan roloi ektos apo ena pou apla ixe problima to kalodio tou.ara to netmod klasika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...