Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα σχεδον και ενα μηνα εχω κανει αιτηση για συνδεση adsl στο οτε και μου λενε οτι εχει προβλημα το κεντρο και δε γινοντε προς το παρον συνδεσεις ads ακουσα μεσα απο τον οτε οτι εχει προβλημα ολοι η ελλαδα ξερετε κατα ποσο εχει βαση αυτο?καλο βραδυ απο την καλητερη πολη τησ ελλαδας τα ΧΑΝΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα..εβαλα ADSL πριν απο 1,5 εβδομαδες! Στην αθηνα βεβαια! εμενα μου εκαναν την ενεργοποιηση μεσα σε 1 εβδομαδα και μαλιστα με 28η στην μεση! ολα δουλεψαν ρολοι! δεν ξερω αν ευσταθει αυτο που λες..εκτος αν ειναι μια...κατασταση που δημιουργηθηκε αυτες τις μερες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανες ελεγχο στο site του Oteshop ...για να δεις την κατασταση του αριθμου σου!

Για ακομη μια φορα σ εμενα δουλεψε καλα το συστημα! ενω μουλεγε οτι υπαρχει διαθεση ADSL με ενημερωνε οτι δεν υπαρχοθν διαθεσιμα πορτ για απλη συνδεση! Μολις το συστημα μου ανεφερε οτι υπηρχαν διαθεσιμα πορτ...ο οτε μου το επιβεβαιωσε και εκανα την εγκατασταση

 

http://www.oteshop.gr (Διαθεσιμοτητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στα χανια υπαρχουν δυο τηλεφωνικα κεντρα στο ενα ολα δουλευουν τα παντα στο αλλο ομως (που ειμαι εγω) εχουν προβλημα μονο με της adsl γραμμες. ΕΧΟΥΝ ΛΕΝΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ "SIEMENS"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως συμβαινει το σχετικα αντιθετο....

δηλαδη τε κεντρα με DSLAM Ιντρακομ να παρουσιαζουν και τα διαφορα προβληματα.

Παρολα αυτα ποιος ξερει μπορει να μην εχουν ρυθμιστει σωστα! και αυτο να δημιουργει προβλημα..ή να υπαρχει θεμα διασυνδεσης τους με κεντρικο κομβο κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνηθως συμβαινει το σχετικα αντιθετο....

δηλαδη τε κεντρα με DSLAM Ιντρακομ να παρουσιαζουν και τα διαφορα προβληματα.

Παρολα αυτα ποιος ξερει μπορει να μην εχουν ρυθμιστει σωστα! και αυτο να δημιουργει προβλημα..ή να υπαρχει θεμα διασυνδεσης τους με κεντρικο κομβο κτλ κτλ

 

To aditheto simvenei ( apo'ti exw mathei apo ton ote ), giati ta kedra intracom den anavathmizode enw ta simens anavathmizode. Anyway osoi den boroun na valoun adsl afti tin epoxi einai apidi exoun diathesimotita simens 2 k oi texniki tis simens einai sto eksoteriko.

 

YP. Ola afta mesa apo ton ote ta exw mathei k exw apogohtefti k egw giati akoma perimenw :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...