Προς το περιεχόμενο

Wireless USB - leei tpt?????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Akou edw prob :shock:

 

Exei o pateras mou ena laptop sto opoio 8elame na baloume mia PCMCIA wifi carta gia na pairnei internet apo ti DSL, omws afou katafere na dialysei kai tis 2 onboard USB :shock: :!: exei parei ena PCMCIA USB Hub gia na bazei to mouse. H wifi karta loipon den mpainei katw apo to usb hub (logw ogkou) fysika den mpainei oute apo panw afou to hub einai poly pio ogkwdes!! opote angkastika pame se wifi usb pou 8a mpei panw sto usb-hub..

 

kai to erwtima einai, exei dokimasei kaneis wifi-usb? einai kales/aksiopistes?

 

 

Episis kserei kaneis an sto WRT45G oi dyo keraies einai 2 i synergazontai? ennow mporeis na baleis mia ekswteriki apo ti mia pleyra kai na afiseis tin mikri apo tin alli kai na paizoun kai oi 2 i paizei mono i mia ka8e fora?

 

eyxaristw ek twn proterwn gia ta fwta sas :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εγώ αγόρασα από το e-shop μια καρτούλα δικτύου USB 1.1 WiFi & 128mb Flashdisk μαζί. Την τοποθέτησα στο desktop pc μου και έτσι μοιράζομαι το internet στο laptop μου στο οποίο έχω μια pcmcia WiFi, έτσι μπάινω στο internet από το laptop μου και δεν μου έχει δημειουργήσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Δεν είναι όμως αρκετά γρήγορη στην μεταφορά δεδομένων αλλά για να μοιράσεις ακόμα και μια 2mbps ADSL είναι άψογη. Σε Ad-Hoc που δουλέυω μου πιάνει μέσα απο αρκετούς τοίχους γύρω στα 20 μέτρα απόσταση χωρίς κανένα πρόβλοημα. Η καρτούλα ειναι πολύ αξιόλογη αφού είναι και 128mb φλασακι ταυτόχρονα. Tην αγόρασα πριν από 1,5 μήνα περίπου μόνο 20 ευρώ.

 

Είναι και Gigabyte!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gregdais πολύ καλό ακούγεται αλλά δεν το βρίσκω πουθενά στο e-shop .Έχει κανείς καμιά ιδέα που μπορούμε να βρούμε κάτι παρόμοιο?

(edit) : Βρηκα αυτό : http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=979&Nav_Section_Id=21&Catalog_Id=1&Product_Id=211450&Merchant_Id=1&sts_cid=3 αλλά πάει στα 56.5 τελική και δεν ξέρω αν αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι παιδιά δεν έχω κάνει λάθος στην τιμή. Δεν το βρίκα ούτε και εγώ στο eshop τωρα. Αν δεν πιστευετε παρτε τηλ στο eshop να τους ρωτησετε αν το είχαν και πόσο το πουλούσαν. 20 ευρω το πήρα και είναι μοναδικό εργαλειάκι αλλα όχι τοσο καλό όσο το transcend του link σε εμβέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...