Προς το περιεχόμενο

Provlima me 3310 apo Germania


Maglaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως τέλειωσε το credit της κάρτας του; Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο roaming?

 

Για την Ελληνική κάρτα σου βγάζει μήνυμα επειδή είναι κλειδωμένο στον γερμανικό provider.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

</font><blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr /><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Originally posted by WizeMan:

<strong>Μήπως τέλειωσε το credit της κάρτας του; Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο roaming?

 

Για την Ελληνική κάρτα σου βγάζει μήνυμα επειδή είναι κλειδωμένο στον γερμανικό provider.</strong></font><hr /></blockquote><font size="2" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">Lipon evala tin karta to diko mou kinito "T39m" kai mou vgazei to e3eis minima "PUK μπλοκαρ. Επικοιν/στε με λειτουργο". diladi i karta ta epe3e telios i 8a mporesei na tin ftia3ei molis epistrepsei?

 

kai kati akoma, mporei na 3ekleidwsei tin siskeuei, etsi oste na parei ena noumero (kartokinito) kai na voleutei tous epomenous 2 mines pou 8a mini edw (simiosi den ton endiaferei i egiisei giati to exei 14mines)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κάρτα έχει κατεστραφεί.

 

οστόσο ας την κρατήσει για να την αντικαταστήσει μόλις πάει γερμανία.

 

Για ξεκλείδωμα υπάρχουν πολλά μαγαζιά που το κάνουν. Μπορείς να πας σε κάποιον που εμπιστεύομαι

 

"Κέντρο Κινητής Τηλεφωνίας και Επικοινωνίας" Ιπποκράτους 121-123 Είναι αρκετα ψηλά.

 

Τώρα δεν ξέρω αν θα σε χρεώσει και πόσο, πες του ότι σου είπε ο WizeMan.

 

αν έμενα στην πρωτεύουσα θα στο ξεκλείδωνα δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μόλις είδα ότι είσαι από Μεσσηνία, εγώ είμαι από κυπαρισσία μεσσηνίας. αν βρεθείς στον από εδώ πες μου να ειδωθούμε να στο ξεκλειδώσω δωρεάν βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exei er8ei enas filos mou pou menei Germania, mazi peire kai to kinito tou(Nokia 3310) me sindesi "Tele-Ring", xtes otan to ani3e tou evgale to e3eis minima "SIM card rejected"

tin vgazoume kai valame tin diki mou "Panafon" kai mas vgazei to e3eis minima "SIM card not accepted". ti exei pa8ei kai pos mporoume na to dior8osoume,

 

pi8anon exei plokarei, apo merous mas mporei na ginei kati i prepei na perimenei mexri na girisei ton oktomvri germania

 

Mexri xtes douleve kanonika xoris provlimata (ton epernan kai eperne tilefono, minimata den eixame dokimasei)

 

Perimenw tin voi8ia sas Efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...