Προς το περιεχόμενο

Kai nai ksana gia filmnet erothsh


Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paides ego pou exo karta philips me chip 7130 den paizei kai einai kai poio kainourgia apo thn allh thn btXX mipos xerete tipota gia na kano gia na paizei ?? please help

 

Δυστυχώς τα συγκεκριμένα προγράμματα υποστηρίζουν μόνο τα chip Βt8x8 και Bt8x9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα συνδρομητικά δεν υπάρχει.Για την παρακολούθηση των ελεύθερων καναλιών το DScaler από την έκδοση 4.1.8 και μετά υποστηρίζει την κάρτα σου.

Πήγαινε και στο www.tv-cards.com θα βρεις πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
@nick_gr Είναι όντως λίγο παράξενοι αλλά αν δηλώσεις σωστά τις επιλογές που αναφέρονται στην κάρτα σου κανένα πρόβλημα.Εμένα να φανταστείς την Chronos VS II μου την εμφανίζει στον Πίνακα Ελέγχου ως Kworld αλλά παίζει μια χαρά.

 

@Mikaha Το οτι δεν μπορείς να λοκάρεις την εικόνα οφείλεται είτε σε λάθος ρυθμίσεις ή σε κακό σήμα από την κεραία σου.Θα ποστάρω τις ρυθμίσεις για το Ccdxp32 αργότερα καθώς δεν είμαι στο pc μου τώρα.To tuner που φοράει η PCTV Pro είναι το Τemic 3X7 524.Στο Ccdxp32 δεν χρειάζεται να ανοίξεις το πρόγραμμα της κάρτας και μετά αυτό.Ανοίγεις κατ' ευθείαν το Ccdxp32.Απλά πρέπει να βρεις σε ποιά συχνότητα είναι τα συνδρομητικά.

 

Στο Ccdxp32 δεν υπαρχει το Τemic 3X7 524.

Ποιο να βάλω?Εχω την Pixelview PlayTvPro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ccdxp32 δεν υπαρχει το Τemic 3X7 524.

Ποιο να βάλω?Εχω την Pixelview PlayTvPro

To Τemic ήταν για την Pinnacle όχι την Prolink!! :wink:

Δες πάνω στο κουτί του tuner ποιο μοντέλο έχεις αλλιώς αν δεν το γράφει άνοιξε το καπάκι του tuner και δες.

Κάποιο Philips πρέπει να έχεις από ότι είδα και στις φώτο στο site της Prolink.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...