Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
παιδια ακουσα πως θα ερθει η Βjork!ειναι αληθεια? αν ναι ξερει κανεις που,ποτε και που μπορουμε να βρουμε εισιτηρια?

 

Αν εννοείς πότε θα έρθει στην Αθήνα, δεν θέλω να σε πληγώσω αλλά ...μόλις γύρισα από τη συναυλία!

 

Η Bjork ήταν απίστευτη, ο κόσμος όχι πάρα πολύς αλλά οι περισσότεροι από αυτούς ΚΑΦΡΟΙ!

 

ΤΟυς άφησαν μπούγιο να μπουν στο γήπεδο και καθόταν ο καθένας όπου γούσταρε με αποτέλεσμα να γίνει χαμός! Είτε είχες εισιτήριο των 100 ευρώ είτε των 60, δεν έπαιζε καέναν απολύτως ρόλο...

 

Επίσης πολλοί δεν ήξεραν καν την Bjork και τη μουσική της με αποτέλεσμα να κοιτάζουν σαν ζώα και να γκρινιάζουν για αυτό που έβλεπαν - άκουγαν...

 

Anyway, εγώ το απόλαυσα!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γαμωτο, που σουυυυυυυ... μια μερα νωριτερα δε μπορεσα να το ακουσω οτι θα παιξει!:(

τελος παντων... χαιρομαι που επαιξε καλα και ας μη την ειδα, ας ελπιζω στην επομενη φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμας που δεν θα μπορεσουμε να παμε αυριο στην συναυλια:mad::mad: (ΥΠοχερεωσεις αλλα και ακριβα εισιτηριο καταρα στους διοργανωτες) οσοι πατε πειτε μας πως ητανε! (ΑΝ ΚΑΙ με τους maiden χλωμο να μην ητανε καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως έχω δει αγγελίες που πουλάνε εισιτήριο των 50 ευρώ στην τιμή των 40,αν σε ενδιαφέρει.

 

Edit: Sorry,τώρα είδα το υποχρεώσεις :P

 

Δυστυχως υπαρχουν και υποχρεωσεις τις οποιες θα μπορουσα να... τις γραψω με καποιο κοστος βεβαια ( το εκανα το 2005 για την τοτε συναυλια). Επισης για εμας που δεν μενουμε αθηνα αλλα 6 ωρες μακρια το κοστος πολλαπλασιαζεται. ειναι και η απαραδεκτη τιμη που ορισε η didi και ηταν και αυτος ενας αποτρεπτικος παραγοντας:-( Η εταιρια εχει γινει αισχρη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 euro για Μaiden ειναι καλα εξω ειναι ακριβοτερα!!!!

 

που ειναι ακριβοτερα? . 50 ευρω ειναι για τους πισω (τα οποια ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ειναι πολλα). Αν θες να δεις καλα πληρωσε παραπανω. ΑΥτο ειναι ελληνικη πατεντα στο εξωτερικο,αν υπαρχει διαχωρισμος θεατων, γινεται με βαση το ποιος εχει προμηθευτει πιο γρηγορα εισιτηριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω,πάντως σε άλλο forum διάβασα ότι ενώ στο site γράφει doors open 18:30,στα εισιτήρια λέει 17:30.Λογικά θα ισχύει αυτό που γράφει στο site,ε το support δεν θα παίξει πάνω από ώρα οπότε πάνω κάτω τότε θα βγουν οι maiden.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...