Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

01. One Step Closer

02. Lying From You

03. Somewhere I Belong

04. No More Sorrow

05. Papercut

06. Points Of Authority

07. Reading My Eyes

08. Wake 2.0

09. Given Up

10. From The Inside

11. Leave Out All The Rest

12. Numb

13. The Little Things Give You Away

14. Breaking The Habit

15. Shadow Of The Day

16. Crawling

17. In The End

18. Bleed It Out

19. Pushing Me Away (Piano Version)

20. What I've Done

21. Faint

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια η συναυλια και αμα μπηκες και τσαμπα ακομα πιο ωραια ;-)

 

και 60-70 ευρώ να μου ζητουσανε για την χθεσινή συναυλια να μου ζητούσανε θα τα εδινα στο χαλαρό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα αδεια απο την δουλεια μου, πηρα αεροπλανο απο την θεσσαλονικη, πηγα παρακολουθησα την συναυλια και σημερα επεστρεψα στην θεσσαλονικη με αεροπλανο. Η μια μερα μου βγηκε πολλα λεφτα αλλα πραγματικα αξιζε μεχρι τελευταιας δραχμης. Οσο για τα 50ευρω του εισητηριου θα πληρωνα να αγορασω ενα ακομη για να το κανω κορνιζα και να ειναι σε αριστη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και αξιζε όλα τα λευτά.... εγώ πήρα εισητήριο και για ελλάδα απο κύπρο.... ο ήχος ήταν τέλειος....η καλυτερη συναυλία που έχω δει ποτε.... και η συμμετοχή του κόσμου πολύ καλη.... παραπονέθηκα λίγο που δεν είπαν το place for my head αλλά δεν πειράζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΝΑΓΙΑΡΜΟΣ!!!

 

Έφτασε που λέτε,στα αυτιά μου μια φήμη πως τον Αύγουστο θα έχωμε τη χαρμολύπη να ακούσωμε με τα ίδια μας τα μάτια, τους μικρούς θεούς Monster Magnet εν Ελλάδι.

Λοιπόν, επειδή αυτή τη βδομαδα θα τρέμουν τα χέρια μου, μπορεί κάπχιος φίλος-χρήστης να επιβεβαιώσει/διαψεύσει την παραπάνω είδηση, αν είναι με λινκ ακόμα καλύτερα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε που λέτε,στα αυτιά μου μια φήμη πως τον Αύγουστο θα έχωμε τη χαρμολύπη να ακούσωμε με τα ίδια μας τα μάτια, τους μικρούς θεούς Monster Magnet εν Ελλάδι.

Λοιπόν, επειδή αυτή τη βδομαδα θα τρέμουν τα χέρια μου, μπορεί κάπχιος φίλος-χρήστης να επιβεβαιώσει/διαψεύσει την παραπάνω είδηση, αν είναι με λινκ ακόμα καλύτερα???

 

Κατά το αβόπολις,12+13 Δεκεμβρίου στο Gagarin.

btw,τόταλυ λέημ άρθρο παρουσίασης. Αναρωτιέμαι αν είναι όντως καλό μάρκετινγκ,ατάκες τύπου "η κόλαση δεν ήταν ποτέ τόσο φιλήδονη." :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να πας και να φύγεις με συγκοινωνία; Και καλά να πας είναι νωρίς θα παίζει και ΚΤΕΛ και τρένο. Στο γυρισμό όμως τι γίνεται; Αν δεν έχεις αμάξι πικραίνεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να συνεχισω τις ερωτησεις περι rockwave, ξερει κανεις τι ωρα θα ξεκινησουν τα live αυριο? το ξερω οτι οι πόρτες ανοιγουν στις 11 αλλα μου φαινεται λιγο νωρις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να πας και να φύγεις με συγκοινωνία; Και καλά να πας είναι νωρίς θα παίζει και ΚΤΕΛ και τρένο. Στο γυρισμό όμως τι γίνεται; Αν δεν έχεις αμάξι πικραίνεσαι;

 

Αν δεν έχεις αμάξι, φροντίζεις να έχεις σκηνή και ΚΟΥΒΕΡΤΑ και την πέφτεις για ύπνο δίπλα απο το TERRA στα δέντρα. ΚΑλά μιλάμε για τρελό ψω**κρυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανεις τι ωρα θα βγουνε οι judas priest?

 

Συμφωνα με το προγραμμα θα βγουνε στις 22:00.

 

Ρε παιδια επειδη εγω θα παω αποκλειστικα για judas priest που σημαινει οτι δε θα ειμαι στο terra vibe απο το μεσημερι,ξερετε απο παρκαρισμα τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...