Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται και άλλους να τον πλαισιώνουν...είναι από μόνος του μία παράσταση!

 

Ποιός δεν θα ήθελε να είναι με τον Πάριο δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Goin' Through and The Family

-Ταραξίας ΝΕΒΜΑ

-Θηρίο

-Ελενα Παπαρίζου

-Stavento

-Γιάννης Πάριος

-Δέσποινα Βανδή

...

εγώ γιατί το θυμόμουν πιο ποιοτικό το πρόγραμμα του Άρδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την περασμένη εβδομάδα πήγα στην συναυλία των testament στην Θεσσαλονίκη

για πολλούς αυτή η μουσική μπορεί να μην σημαίνει πολλά αλλά για άλλους σημαίνει. τέλος πάντων. Ήρθε και έπαιξε στην πόλη μου ένα συγκρότημα διεθνούς εμβέλειας και καθώς λέγανε το μεγάλο τους hit πέσανε οι ασφάλειες!!!!

για ακόμα μια φόρα δείξαμε πόσο μεγάλοι είμαστε γιατί αφού ξεπεράστηκε το πρόβλημα μετά από λίγο ξαναπέσουμε.

οργάνωση μηδέν ήχος μηδέν άλλα τα 32 ευρό ήξεραν να τα πάρουν ντροπή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Goin' Through and The Family

-Ταραξίας ΝΕΒΜΑ

-Θηρίο

-Ελενα Παπαρίζου

-Stavento

-Γιάννης Πάριος

-Δέσποινα Βανδή

...

εγώ γιατί το θυμόμουν πιο ποιοτικό το πρόγραμμα του Άρδα;

Γιατί ήταν..

Αν και ηταν να το επισκεφτώ και φέτος δεν νομίζω να παω για την Βανδή και την Παπαρίζου

Γιατί έτσι ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πω μεγάλη κουβέντα αυτή τη φορά, αλλά τα άστρα είναι με το μέρος μας-ημέρα Τρίτη, κολλητός φάνμποϊ. Κρίμα που δεν θα μπορέσει μια ψυχούλα που μόλις σήμερα αναρωτιόταν/γκρίνιαζε "μα πότε θα έρθουν οι Πινκ Μαρτίνι?" :ΡΡΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως όλοι ξέρουμε χτες ήταν η συναυλία των Linkin Park. Έτσι έφτιαξα αυτό το θέμα για να πούμε όσοι πήγαμε πως περάσαμε :-) Λοιπόν ξεκινάω εγώ: Πέρασα φανταστικά! Αν και δεν έβλεπα πολύ καλά (δεν μπορούσα να πάω πιο μπροστά από τον πολύ κόσμο). Είπαν (σχεδόν) όλα τα αγαπημένα μου τραγούδια και όπως καταλαβαίνετε... σήμερα είμαι βραχνιασμένος :P Περιμένω και τις δικές σας εντυπώσεις.

 

Υ.Γ.: Όποιος έχει καμιά ηχογράφηση ή κανένα βίντεο που τράβηξε εχτές ας το ανεβάσει για να ξαναδούμε τη χτεσινή μας εμπειρία! (εγώ ο βλάκας δεν πήρα ούτε κάμερα, ούτε mp3 να την ηχογραφήσω :cry:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικοί.Ειμουνα στο υψωματακί και είμουνα ποιο χαλαρος και απολάμβανα αλλά καταλαβαίνω πως τα γουστα πρέπει να ήταν στην αρενα μέσα στο χαμό ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τα λογια ειναι περιττά.απλά τα σπασανε.η φωνή του chester απλα εκπληκτική/.τελεια λες και ακουγες cd version.απιστευτη συναυλια.μπορει να κρατησε κοντα στην μιαμιση ωρα περιπου αλλα αξιζε στανταρ.ειπαν ολα τα ωραια κομματια.ξεκινησαν με το φανταστικό One step closer και κλεισανε με τον δυναμιτη faint.ημουν και αρκετα μπροστά οπως κοιτα την σκηνη απο την δσεξια πλευρά μεσά στον χαμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως όλοι ξέρουμε χτες ήταν η συναυλία των Linkin Park. Έτσι έφτιαξα αυτό το θέμα για να πούμε όσοι πήγαμε πως περάσαμε :-) Λοιπόν ξεκινάω εγώ: Πέρασα φανταστικά! Αν και δεν έβλεπα πολύ καλά (δεν μπορούσα να πάω πιο μπροστά από τον πολύ κόσμο). Είπαν (σχεδόν) όλα τα αγαπημένα μου τραγούδια και όπως καταλαβαίνετε... σήμερα είμαι βραχνιασμένος :P Περιμένω και τις δικές σας εντυπώσεις.

 

Υ.Γ.: Όποιος έχει καμιά ηχογράφηση ή κανένα βίντεο που τράβηξε εχτές ας το ανεβάσει για να ξαναδούμε τη χτεσινή μας εμπειρία! (εγώ ο βλάκας δεν πήρα ούτε κάμερα, ούτε mp3 να την ηχογραφήσω :cry:)

 

http://www.youtube.com/results?search_query=linkin+park+terra+vibe&search_type=&aq=f

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...