Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 21.00 Okean Elzy στο θεατρο Λυκαβηττου.

Δεν ξερω αν τους ξερουν στην Ελλαδα. Εγω πανδος πιρα το εισιτιριο.

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=30575955

να και ενα τραγουδι: http://youtube.com/watch?v=FIqKRYrOObw

 

p.s. Sorry για τα ορθογραφικα λαθη :). Δεν ειμαι Ελληνιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ανέβηκε ένας φίλος μου Αθήνα κ τα αγόρασε. Αν δε μπορείς να στείλεις κανέναν να τα πάρει μπορείς να τα αγοράσεις με πιστωτική από το ticketpro. Έτσι μπορείς να πας εσύ κάποια στιγμή κ να τα πάρεις από τα ταμεία τους ή να σου τα στείλουν με courier (επιβαρύνεσαι νομίζω με 8 ευρώ). Κοίτα κ εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες.

 

 

Ξέρει κάποιος αν έχουν εξαντληθεί τα εισητήρια των 27,50 ευρώ για τους muse? Προσπαθώ να κάνω παραγγελία από την σελίδα του ticketpro.gr και δεν με αφήνει, μου την ακυρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω και θα σου πω. Πάντως ψώνισε άνετα από ticketpro δεν υπάρχει πρόβλημα :)

 

Edit: Απ οτι βλέπω τελείωσαν τα εισητήρια των 27.5

Τώρα έχει με 38.5, 44 και 55

 

(Φυσικά η τιμή δεν ήταν 27.5, ήταν 25 αλλά μου κράτησαν 2.5 ευρώ προμήθεια.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηi παιδιά! Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με τα εισητήρια των 38.5 και των 45!!Ποιά η διαφορά στη θέση?Μπήκα στο site του terravibe αλλά δεν έλεγε κάτι!Στα εισητήρια των 44 αναφέρει pitch A! Αν γνωρίζει κάποιος ας με διαφωτίσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευη 9,Σαββατο 10 και Κυριακη 11 Νοεμβριου θα γινει στο Πολυτεχνειο Αθηνων το πρωτο DIY φεστιβαλ της νεας συναυλιακης ομαδας Street Reunion.

Θα παιξουν πολλες νεες μα και ηδη γνωστες στον αυτοοργανωμενο χωρο μπαντες καθως θα υπαρχουν κ προβολες ταινιων κ επειτα απο τις συναυλιες θα γινουν παρτυ.

Ονοματα,ωρες,ημερομηνιες κ λοιπες πληροφοριες,δειτε στην αφισα.

 

 

PUNK'S NOT PATROTISM

 

streetreunionfestzn9.th.jpg

 

 

source : diymusic.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηi παιδιά! Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με τα εισητήρια των 38.5 και των 45!!Ποιά η διαφορά στη θέση?Μπήκα στο site του terravibe αλλά δεν έλεγε κάτι!Στα εισητήρια των 44 αναφέρει pitch A! Αν γνωρίζει κάποιος ας με διαφωτίσει!

 

Ορίστε ο χάρτης

2001230880089703667_rs.jpg

 

Αυτά που πήρα εγώ πχ είναι PL3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28-29 Σεπτεμβριου Στην θεσσαλονικη στην αποθηκη 8 στο λιμανι θα γινει το reworks festival! το οποιο εχει διαφορα απο τα προηγουμενα στο line up του δηλαδη εκτος απο electro/minimal/ηλεκτρονικη μουσικη θα παιξουν και live καποιοι αλλοι καλιτεχνες....οπως Φιλλιπος Πλιατσικας,Βορεια αστερια Μπλε και αλλοι!!

 

παντως και απο electro εχει ωραια ονοματα....οπως ellen alien and apparat .Modeselektor,tiefschwarz booka shade και αλλοι πολλοι!!!

 

Περισσοτερα http://www.reworks.gr/reworks07/index.php?lang=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις διάβασα πως στις 9 Νοεμβρίου η Lisa Gerrard θα εμφανιστεί στο Θέατρο Παλλάς (που είναι αυτό; ) στην Αθήνα!

οεεοεοοεοεοεοεοεοεοε

 

περισσότερα μόλις βρω. αν εχει κανεις πληροφορίες ας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αρπαχτή του αιώνα η χθεσινή συναυλία Muse. Παίξανε 1 ώρα με το ζόρι, και φύγανε. Αίσχος. Η χειρότερη εμπειρία που είχα μέχρι τώρα από συναυλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...