Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον Δεκέμβρη οι Brocas Helm θα δώσουν 12 !!! συναυλίες σε ολόκληρη την Ελλάδα (Αθήνα Θεσσαλονίκη Κομοτηνή Τρικαλά κλπ κλπ)

 

Βλέπω τον Γρηγόρη (Eat Metal) να μπαίνει μέσα με τα μπούνια, αλλά αφού γουστάρει... χαλάλι μας :-D

 

Οριστικές ημερομηνίες προσεχώς.

 

Fly high ρεεεεε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προπώληση αρχίζει 3 Σεπτεμβρίου αν θυμάμαι καλά και αν πάρεις τα εισητήριά σου τις πρώτες μέρες της προπώλησης κάνουν 25 ευρώ.

 

27,5 ευρώ, πήρα σήμερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ανέβηκε ένας φίλος μου Αθήνα κ τα αγόρασε. Αν δε μπορείς να στείλεις κανέναν να τα πάρει μπορείς να τα αγοράσεις με πιστωτική από το ticketpro. Έτσι μπορείς να πας εσύ κάποια στιγμή κ να τα πάρεις από τα ταμεία τους ή να σου τα στείλουν με courier (επιβαρύνεσαι νομίζω με 8 ευρώ). Κοίτα κ εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ανέβηκε ένας φίλος μου Αθήνα κ τα αγόρασε. Αν δε μπορείς να στείλεις κανέναν να τα πάρει μπορείς να τα αγοράσεις με πιστωτική από το ticketpro. Έτσι μπορείς να πας εσύ κάποια στιγμή κ να τα πάρεις από τα ταμεία τους ή να σου τα στείλουν με courier (επιβαρύνεσαι νομίζω με 8 ευρώ). Κοίτα κ εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες.

Ακριβώς σ'ευχαριστώ! Μήπως υπάρχει κάποιο λινκ με τα δρομολόγια λεωφορείων και τρένων εκείνη την ημέρα προς το terravibe προκειμένου να δω πως θα φτάσουμε εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...