Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κακό είναι ότι επειδή είμαστε και στα μέσα εξεταστικής θέλουμε να κάνουμε όσο το δυνατόν λιγότερο χρόνο... Σκέφτηκα να ξεκινήσουμε απο Θεσ/νίκη χαράματα 1ης και φτάνουμε κατευθείαν Αθήνα - Μαλακάσα και μετά ένα Θεός ξέρει τι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

508ffut.jpg

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε :)

 

θα έχει live μουσική από συγκροτήματα, προβολές ταινιών, εκθ. φωτογραφίας...

 

Θα παίξω (τραγουδήσω) κι εγώ με κάτι παιδιά που ασχολούμαστε με μουσική ... :roll:

 

ελάτε να chill out ;) hehehe Άσε που θα μπορείτε να με κοροϊδεύετε για πολύ καιρό :-p

 

Αν θέλει κάποιος περ/ρες πληροφορίες, pm ή εδώ :)

 

p.s. οι νέες Εστίες είναι κοντά σε Γουδί/Ζωγράφου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρι αν έχει αναφερθεί στο παρελθόν αλλά δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση για τους γνωστούς λόγους:

 

Ο τεράστιος George Clinton με τους P-Funk All Stars παίζουν το ερχόμενο Σάββατο στο θέατρο βράχων Μελίνα Μερκούρη.

More info

 

Γουστάρει κανείς άλλος funk εδώ μέσα ή μόνο εγώ θα πάω; :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θα κατεβω στο Rockwave και θελ ωνα παρω την φωτογραφικη μου μηχανη μαζι μου. Να την παρω η θα μου την παρουν στην εισοδο; Αν δε μου την παρουν και βγαλω φωτο κατα τη διαρκεια της συναυλιας υπαρχει περιτωση να μου τη ζητησουν; Εχω παρομοια εμπιρεια απο Korn στη Θεσσαλονικη και ξενερωσα οταν ζητησαν απο φιλο μου να τουσ δωσει τη κασσετουλα απο τη βιντεοκαμερα! Τι εμπιρεια εχετε εσεις, γιατι θα παω για 1η φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιντεοκάμερα με καμία δύναμη, αν σε δουν, θα έρθουν μέσα στο πλήθος να στην πάρουν. Μηχανή πάλι δύσκολο, εδώ εγώ για ανταπόκριση πήγαινα με vip pass και ιστορίες, και κάθε φορά έπρεπε να τους πρήξω τα @@ για να μπω. Κρύψ'την εκεί που γράφεις αυτά που δε σε νοιάζουν και μπες, μετά και να σε δούνε, δν παίζει θέμα. Απλά πέρνα την από την είσοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...