Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα διαβασει σε καποια εφημεριδα οτι 3 Ιουλιου θα παιξουν οι Μεταλλικα στο Terra Vibe . Ειναι σιγουρο και αν ναι , επειδη δεν μπορω να μεινω ορθιος κατα την διαρκεια της συναυλιας (υπαρχει προβλημα) θα ηθελα να μου πει καποιος που ειχε παει περυσι π.χ. αν υπαρχουν θεσεις σε καποιες κερκιδες ή κατι παρομοιο , ή επειδη ειναι ανοικτος χωρος μονο στα όρθια ή χαμω μπορεί κανεις να την παρακολουθησει.

 

Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα διαβασει σε καποια εφημεριδα οτι 3 Ιουλιου θα παιξουν οι Μεταλλικα στο Terra Vibe . Ειναι σιγουρο και αν ναι , επειδη δεν μπορω να μεινω ορθιος κατα την διαρκεια της συναυλιας (υπαρχει προβλημα) θα ηθελα να μου πει καποιος που ειχε παει περυσι π.χ. αν υπαρχουν θεσεις σε καποιες κερκιδες ή κατι παρομοιο , ή επειδη ειναι ανοικτος χωρος μονο στα όρθια ή χαμω μπορεί κανεις να την παρακολουθησει.

 

Ευχαριστω...

 

μια χαρα αραζεις κατω μην φοβασαι απλα θα απομακρυνθεις απο τον πολυ κοσμο μην σε πατησει κανενας γιατι μεταλλικα ειναι αυτοι θα γινει χαμος στο ισιωμα. γενικα εχει πολυ χωρο μην ανησυχεις. θεσεις τωρα μονο στα ακριβα και εκει δεν θυμαμαι αν ειχε θεσεις απλα ειναι υπερυψωμενο και βλεπεις καλυτερα. νομιζω πως στα ακριβα εχει τωρα που το σκεφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν οι θέσεις για τους VIP's (bliax!) στις οποίες μπορεί να πάει κάποιος που έχει παρόμοιο πρόβλημα. ως πέρυσι κάτι τέτοιο δεν απαιτούσε την αγορά ακριβότερου εισητηρίου. φέτος που έβαλαν τις ζώνες δεν ξέρω ελπίζω να μην κάνουν καφρίλα.

το καλύτερο που έχεις να κάνεις, είναι να πάρεις τηλέφωνο στην didimusic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα παίξουν είναι σίγουρο.Εδώ έχουν δηλώσει ότι θα παίξουν και 2.5 ώρες.

 

Τώρα όσον αφορά το 2ό.Μπορείς άνετα να την αράξεις κάτω , απλώς θα είσαι λίγο πιο πίσω για να μην σε πατήσουν.Υπάρχει βέβαια και το VIP που θα έχει και θέσεις από ότι ξέρω.Βέβαια με το αντίστοιχο εισιτήριο.

 

Αν είναι κάποιο σοβαρό κινητικό πρόβλημα πιστεύω ότι η οργανωτές έχουν προβλέψει για κάτι τέτοιο, οπότε καλύτερα να κάνεις ένα τηλέφωνο για να σιγουρευτείς τι ακριβώς παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ τους 1n$0MN|4<S !

 

Η ερώτηση είναι η εξής:

 

Πώς μπορεί κάποιος εκτός Αθήνας/Θεσσαλονίκης να αγοράσει εισιτήριο για το RockWave; Στο site της didi, το ticket house υπάρχει μόνο σε αυτές τις δύο.

 

Η αγορά online επίσης δεν είναι δυνατή..

 

 

Όποιος γνωρίζει, replay plzzzz

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο site του Rockwave Festival και εχει αναλυτικες πληροφοριες. Ειδα στις φωτο που αναβοσβηνουν διαφορους που καθοντουσαν κατω , αλλοι με πετσετες , αλλοι με πολυθρονιτσες φορητες θαλασσης , και αλλοι που καθοντουσαν στο μπαρ σε ανετες σεζλονκ.Μαλλον το καλυτερο ειναι αυτο που λετε να παρω τηλεφωνο να ρωτησω για ειδικες θεσεις αν εχουν προβλεφθει.Οσο για τα λεφτα δε με πειραζει οσο και να ειναι , Μεταλικα ειναι αυτοι , 2 φορες την δεκαετια ερχονται , αρκει να το απολαυσω...γιατι οπως ειπα δε μπορω να μεινω ορθιος-ειχα παθει καποιο ατυχημα στο ποδι.

 

υστ-παντως τα εισιτηρια ειναι 60,80,100 ευρω τωρα που κοιταξα .....θα γινει χαμος. Μεταλλικαααααααααααααα

υστ-2,5 ωρες? απιστευτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ τους 1n$0MN|4<S !

 

Η ερώτηση είναι η εξής:

 

Πώς μπορεί κάποιος εκτός Αθήνας/Θεσσαλονίκης να αγοράσει εισιτήριο για το RockWave; Στο site της didi, το ticket house υπάρχει μόνο σε αυτές τις δύο.

 

Η αγορά online επίσης δεν είναι δυνατή..

 

 

Όποιος γνωρίζει, replay plzzzz

 

Ευχαριστώ

 

Και βέβαια είναι δυνατή η online αγορά.Πήγαινε στο http://www.ticketpro.gr

 

Nομίζω όμως ότι θέλει εγγραφή πρώτα.Φαντάζομαι δωρεάν.Τσεκαρέ το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια είναι δυνατή η online αγορά.Πήγαινε στο http://www.ticketpro.gr

 

Nομίζω όμως ότι θέλει εγγραφή πρώτα.Φαντάζομαι δωρεάν.Τσεκαρέ το

Δεν είναι δυνατή από μέρους μου εννοώ! :-P :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μπηκα στο site του Rockwave Festival και εχει αναλυτικες πληροφοριες. Ειδα στις φωτο που αναβοσβηνουν διαφορους που καθοντουσαν κατω , αλλοι με πετσετες , αλλοι με πολυθρονιτσες φορητες θαλασσης , και αλλοι που καθοντουσαν στο μπαρ σε ανετες σεζλονκ.Μαλλον το καλυτερο ειναι αυτο που λετε να παρω τηλεφωνο να ρωτησω για ειδικες θεσεις αν εχουν προβλεφθει.Οσο για τα λεφτα δε με πειραζει οσο και να ειναι , Μεταλικα ειναι αυτοι , 2 φορες την δεκαετια ερχονται , αρκει να το απολαυσω...γιατι οπως ειπα δε μπορω να μεινω ορθιος-ειχα παθει καποιο ατυχημα στο ποδι.

 

υστ-παντως τα εισιτηρια ειναι 60,80,100 ευρω τωρα που κοιταξα .....θα γινει χαμος. Μεταλλικαααααααααααααα

υστ-2,5 ωρες? απιστευτο!!!

2.5 ωρες?Δυσκολο τον κοβω τον Lars να χτυπαει τα τεντζερια του για 2 ωρες(του δινω και μιση διαλειμμα)..Μακαρι παντως,να μην κλαψω τα 80?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είχαν δηλώσει κάποια στιγμή.Μην το δένεις και κόμπο, αγώ απλώς το αναφέρω.Και γιατί πήρες το 80άρι;Και το 60άρι μια χαρά είναι και στην χειρότερη περίπτωση θα κλαίς τα λιγότερα δυνατόν λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατή από μέρους μου εννοώ! :-P :-)

 

Tότε δεν ξέρω.Πάρε τηλέφωνο το Ticket-house ή την Ticket-point.

 

Γιατί δεν μπορείς όμως;Πιστεύω θα έχει επιλογή να τα παραλάβεις με ανικαταβολή όχι μόνο με κάρτα.

 

Κανά γνωστό σε Αθήνα ή Θεσσαλονίκη να σου πάρει αυτός εισιτήρια τότε είναι η λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα στησω καραουλι μπροστα στην σκηνη:wink: Δεν εχω ιδεα πως ειναι η διαμορφωση του χωρου με τις ζωνες και ειπα για καλο και για κακο να μαι στις μπροστα ζωνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...