Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Tι μου λες?Δεν τους ειδα στα καλα τους αλλα ισως το κανω τωρα αν βολεψει.Ειδα ενα live στην seoul(περσινο)και δεν ηταν οτι καλυτερο.Τουλαχιστον να δω τον James live μια φορα:)

(Για να μην με παρεξηγησεις,huge metallica fan here)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι φαν τους, προχθές το βράδυ είχε στο γερμανικό Mtv σχεδόν όλη τη συναυλία από Rock am Ring και πραγματικά με ενθουσίασαν με την αμεσότητα του παιξίματος και με την άνεση που είχαν πάνω σε μία απέραντη και απωθητική σκηνή κατά την άποψη μου και με τον τρόπο που "συνδιαλέγονταν" με τις κάποιες χιλιάδες λάου που ήταν από κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=9419

 

Edit

 

Οι τιμές των εισιτηρίων στα εκδοτήρια για την συγκεκριμένη ημέρα του Rockwave στην προπώληση θα έχουν ως εξής:

PL1: Όρθιων - Διακεκριμένη περιοχή: 100 Euro

PL2: Όρθιων - Pitch A: 80 Euro

PL3: Όρθιων - Γενική Είσοδος: 60 Euro

 

 

 

 

Προσθέστε και τις βενζίνες και τα διόδια, τσάμπα θα σας έρθει.

 

 

 

Το έχουν παρακάνει με τις τιμές των εισιτηρίων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.metallica.com/page.asp?id=600002

 

Με πρόλαβε ο The_Edge.

 

Και βέβαια το έχουν παρακάνει και δεν ξέρω σε πιο κοινό απευθύνονται.

Σε φοιτητές; εργαζόμενους; γιάπηδες;

 

'Aκουσον-άκουσον, 60 ευρώ οι Maiden, 60-100 οι Metallica.

Δηλαδή αν ποτέ έρθουν οι AC/DC, πόσο θα κάνει το εισιτήριο; 650 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα να μπαίνουν στο μαντρί και να τα σκάνε όσοι μας δούλευαν για τους TooL, έλα να δούμε τι θα κάνουν όλοι όσοι λέγανε πως δν ξανασκάνε λεφτά στη ντίντι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τα έχω πάρει με τις τιμές των εισιτηρίων δείτε λίγο αυτό.

 

Δύο μέρες πιο πριν, θα παίξουν σε φεστιβάλ στο Βέλγιο.

  • July 1 Werchter, BEL - Werchter Rock Festival
    • Dayticket price for Sunday, July 1st: 75 Euro. All tickets are inclusive of public transport (trains NMBS and festivalshuttle De Lijn from Leuven) within the Belgian borders. Valid from Thursday 28th of June, till Monday 2nd of July.

Έχουμε και λέμε: 75 Ευρώ, και στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τραίνα (από οποιοδήποτε σημείο του Βελγίου) και λεωφορεία για μετάβαση στο χώρο της συναυλίας. Αααα, εκτός των metallica, με τα 75 Ευρώ βλέπεις Faithless, Incubus, The Kooks, Mastodon και άλλους που δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα.

 

Και η Didi, αν δεν κάνω λάθος, χρώνει έξτρα ακόμα και τα λεωφορεία που σε πάνε από την Αθήνα στη Μαλακάσα. Σκεφτείτε πόσο θα κοστίσει συνολικά η συναυλία για κάποιους που θα ταξιδέψουν από τη άλλα μέρη της Ελλάδας, σε σχέση με αυτούς που θα ταξιδέψουν από την μία άκρη του Βελγίου στην άλλη για να δουν τους Metallica.

 

Για να μην πούμε και άλλα, πχ ότι οι μισοί και βάλε στη Μαλακάσα δε θα βλέπουν αφού οι σκηνές των ελληνικών συναυλιών είναι στημένες στο χαμηλότερο δυνατό ύψος. Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά τόσα χρόνια ελπίζω να με διαψεύσουν, τώρα θα το κάνουν?

 

Εύγε Didi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...