Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίκιο έχεις στους Sabbath, στους Stones και στον Waters...Που έχουν πεθάνει και δεν το έχουν πάρει χαμπάρι...Σαν μουσικοί άξιζαν, η αξία δεν χάνεται αλλα πλεόν δεν έχουν τίποτα να σου πούν.Τους βλέπεις μόνο επειδή δεν τους είδες τότε που ήταν στα πάνω τους.Και συγκεκριμένα για τους Tool αυτό πληρώνεις...(Αν σε 10-15 χρόνια ξανάρθουν, όπως έρχονται τώρα οι προαναφερθέντες, πρώτος θα είμαι που θα κράξω για τις τιμές...)

 

Αν κοιτάξεις και έξω τα εισητήρια τόσο έχουν περίπου.Θα μου πείς έξω πέρνουν τους διπλάσιους μισθούς...Ναι οκ, συμφωνώ!Αλλά σε όλα αυτό ισχύει απο το απορυπαντικό και την φέτα στο σουπερ μαρκετ, τον επεξεργαστη και την οθόνη, τα dvd και τα cd, τον καφέ, το ποτό και δεν συμαζεύεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε και άλλη μία ωραία είδηση...Ελπίζω να μπορέσω να ανέβω λίγο νωρίτερα απο την συναυλία των Pearl Jam για να τους δώ και αυτούς...

 

http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=8692

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ουτε μιζερος ειμαι ουτε τιποτα αλλο. φοιτητης ειμαι, αμα σου λεει κατι αυτο.

και ειμαι κρητη. οποτε μετα την αυξηση των εισιτηριων για τα πλοια πρεπει να δωσω 60 ευρω καταστρωμα για το πηγαινε-ελα,60 για τους tool, ε και να μην θελω και για τις μεταφορες εντος αττικης, φαγητα,σουξουμουξου αλλα 80 στο νερο?

200 ευρω φιλε ειναι το μισο μηνιατικο μου!

 

ε δε πα να ερχεται και ο θεος ο ιδιος δε θα τα δωσω!

για τον ιδιο λογο δεν πηγα και στους korn και ξερεις ποσο ποροση εχω μαζι τους.

 

δεν παμε καλα λεω εγω ρε το παραμπιπωσανε το θεμα με την ακριβεια!

 

α και None Taken,δε παρεξηγουμαι ευκολα!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H συναυλία είναι σε κοντά 3 μήνες...

 

Αν βάζεις 2€ την ημέρα (σαν να κάπνιζες) μέχρι το live τα έχεις μαζέψει...Τουλάχιστον κάπως έτσι το βλέπω εγώ...(όχι οτι είναι εύκολα τα 2€ για έναν φοιτητή, το ξέρω, και γώ φοιτητής είμαι...)

 

Τεσπα, όπως το σκέφτεται κανείς!

 

(Φίλη μου πηγε Ιταλία κρυφά απο τους γονείς της με ΟΛΟΚΛΗΡΟ το μηνιάτικο για να δεί live που τελικά δεν το είδε αλλά γνώρισε τα μέλη του συγκροτήματος και γενικά μεγάλο σκηνικό και όμως δεν το μετανοιώνει που πραγματικά ζούσε "παρασιτικά" σε φίλους για τον επόμενο μήνα και χρωστούσε παντού για τους επόμενους 2-3...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω πηγα κρυφα απο τους δικους μου στο πανελληνιο πρωταθλημα magic μεσα στην εξεταστικη και εδωσα 150 ευρω περιπου.

για συναυλια παντως δε τα δινω, δεν ειμαι και της φασης πια,προτιμω να ακουσω το cd!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για συναυλια παντως δε τα δινω, δεν ειμαι και της φασης πια,προτιμω να ακουσω το cd!:P
ρε μαν, τι λες τώρα? Προτιμάς να κάθεσαι σπίτι σου και να ακούς το cd από το να είσαι στο live μαζί με ενα σωρό κόσμο και να γουστάρεις? Και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για live Tool?? :-? :roll:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν πιο φτηνα παιζει να πηγαινα.

η ουσια ειναι οτι δεν μπορω να παω, ειναι απαγορευτικη η τιμη.

επισης δεν ειμαι πια πορομενος, εχω αλλα ενδιαφεροντα που μου τρωνε χρημα και χρονο, βλεπε magic.

οσοι πατε καλα να περασετε!γραψτε κανα καλο review για εμας που δε θα ειμαστε!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 Νοεμβρίου Stampin' Ground + Providence + more στο Underworld, Αθήνα

 

10 Νοεμβρίου Stampin' Ground + Providence + more στη Λάρισσα.

 

11 Νοεμβρίου Stampin' Ground + Providence + more στην Αλεξανδρούπολη

 

12 Νοεμβρίου Stampin' Ground + Providence + more στη Θεσσαλονίκη.

 

 

ps. και διαλύονται επίσης... αυτή είναι η τελευταία tour... :-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ε έχει γίνει τόσο τρέντη τώρα που δν παλεύεται πολύ. Όχι ότι δν παραμένει ωραίο κτλ, αλλά άμα σου έχουν πρήξει τα παπάρια σε πιάνει λίγο pavlov's syndrome.

 

Επί του θέματος, οριστικοποιήθηκε ότι τη συναυλία των tool θα την ανοίξουν οι mastodon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...