Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πάει κανείς Atheist από δώ; Μόλις πήρα εισητήριο, αλλά δεν έχω παρέα, λείπουν όλοι διακοπές :P

 

Πότε παίζουν οι Atheist ?

 

Οι Simply Red ακυρώθηκαν.

 

@ forensick: Θα πάω αύριο, θα κάνω post εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
οι tool θα ερθουν παλι Ευρωπη για περιοδεια κατα το Νοεμβριο οσοι ενδιαφερονται να προμηθευτουν γρηγορα εισιτηρια

 

Οι Tool στην Ελλάδα! Σάββατο 16 Δεκεμβρίου στο Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας Ελληνικού! Λεπτομέρειες εδώ.

 

Ναί γαμώ τον αντίχριστό μου!!!

 

Έτσι για να γουστάρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 ευρω??????????????

τρελλοι ειναι???????

 

δε πα νανε και οποιος θελει,60 ευρω ειναι πολλαααα λεφτα, βαλε και τα εισιτηρια κλπ. μπαααα ασε δε θα παρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Tool στην Ελλάδα! Σάββατο 16 Δεκεμβρίου στο Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας Ελληνικού! Λεπτομέρειες εδώ.
Ναί γαμώ τον αντίχριστό μου!!!
Έτσι για να γουστάρουμε...
επιτέλους γμ τν θεο τους :D τους εφεραν :)

Oooh baby, yeah baby, TOOL baby

Oooh baby, yeah baby, TOOL baby

Oooh baby, yeah baby, TOOL baby

Oooh baby, yeah baby, TOOL baby

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Predator, ανήκεις στην μίζερη ομάδα (Ελλήνων συνήθως) που κλαίγονται που δεν γίνεται κάτι και όταν τελικά γίνει (έστω και με -μικρή σε αυτή την περίπτωση- καθυστέρηση) κλαίγονται για το κόστος (που σε αυτή την περίπτωση είναι λίγο πάνω απο το μέσο κόστος συναυλίας...)!!!!

 

Έλεος, No Offense dude.Αλλα όπως είπα και σε άλλο τόπικ, είναι η μεγαλύτερη ενεργή μπάντα του πλανήτη αυτή την στιγμή και είναι κρίμα εσύ (που ακούς απ'όσο ξέρω πολλά nu-metal πράγματα) να μην πάς σε ένα τέτοιο γεγονός...

 

Εσύ θα χάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε Godfath3r, εχεις δικιο οτι αμα εισαι φαν δεν πρεπει να χασεις τετοιο γεγονος. μιζερη ομαδα ειναι ομως αυτη που δινει χωρις να σκεφτεται τι δινει. δεν ειπε κανεις tool με 30-35ευρω και παραπονεθηκε. αλλα ειδε 52. που ειναι υπερβολικα. και το ειδαμε και με sabbath και με waters και με stones. δεν ειναι δυνατον να εχεις τετοιες τιμες και να λες και ευχαριστω. για αυτο ανεβαινουν εκει οι τιμες. ειναι δυνατον να δινεις για το ροδον (πριν 2 χρονια~!!!1)35 ευρω για συναυλια? ειναι δυνατον να μην λες γιατι δεν φερνουν τους tool και οταν λενε να τους φερουν, σου πιανουν τον κωλο?ε οχι, θα το πω. και εχω και δικιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...