Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να δώσω 65 ευρώ για Nick Cave στο Λυκαβηττό, (είναι και σόλο, αυτός και το πιάνο του να προσεύχονται στο Θεό);;;

δεν είναι υπερβολή ενώ το εισιτήριο για Roger Waters π.χ. ήταν 40-45;;

δεν είναι τόσο θέμα χρημάτων, περισσότερο με ενοχλεί το ότι βάζουν μια τιμή αυθαίρετη (από που κι ως που 65e με καρέκλες!!!! και 45 στις κερκίδες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Den axizi. Xtes milousa me enan tipo apo to america kai mou elege times kai koufathika.Mas klevoune edo. Alla kai emeis san katanalotes eimaste ipervolika anorganotoi gia na antidrasoume.Kai skata paroxi ipiresion kai terastia timi.I katastasi exei paei sto aproxorito

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν όπως τα περίμενα τα πράγματα. Πιστεύω πως πέρυσι ήταν πολύ καλύτερα. Οι whitesnake ήταν καλούτσικοι αλλά πολλά προβλήματα ήχου και η φωνή του Coverdale ίσα που έβγαινε. Τες πα.

Το θετικό της βραδιάς ήταν το γεμάτο Καραϊσκάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη δεν ειχα ξαναπαει και δεν μπορω να συγκρινω δεν ειπα τιποτα για τον ηχο αλλα μου φανηκε χαλια

Επισις ισως μια μεγαλη οθονη για να βλεπουμε και τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ήταν αλλά πέρσι ήταν μοναδικά. Φέτος ο ήχος δεν ήταν καλός και τα τραγούδια που έπαιξαν ο πολύς κόσμος δεν τα ήξερε, με αποτέλεσμα να υπάρχει πολύ λιγότερος παλμός από πέρσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε μήπως ποιά τραγούδια επαιξαν οι whitesnake?Θα τους δώ αύριο στα Γιάννενα και θέλω να προετοιμαστώ ψυχολογικά..Coverdale απο τους αγαπημένος μου τραγουδιστές απο εποχή deep purple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΣΠΑΣΑΝ χτες οι Whitesnake (εγώ προσωπικά ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο απο Scorpions, αλλά είμαι και περισσότερο φαν του Coverdale).. Αν δεν κάνω λάθος, αυτά που έπαιξαν, ήταν:

 

- Burn

- Bad Boys

- Slide It In

- Love Ain't No Stranger

- Ready An' Willing

- Is This Love

- Give Me All Your Love

- Blues For Mylene

- Snake Dance

- Drum Solo

- Cryin' In The Rain

- Fool For Your Loving

- Take Me With You

- Still Of The Night

 

Αλλά στα Γιάννενα, θα είναι headliners, οπότε θα παίξουν λογικά ακόμα περισσότερα. Χτες Θεσσαλονίκη έπαιξαν κάπου μία ώρα και 15 λεπτά.. Αλλά εμένα με "γέμισαν". Απο κάποια φάση και μετά, περίμενα να τελειώσουν οι Scorpions για να φύγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις καταφερα να συνέλθω απο το σοκ που μου προκάλεσαν ο Coverdale και τα snakes του!!Απίστευτοι όλοι,πολύ καλό show!έπαιξαν 1μιση ώρα σχεδόν,μακάρι να έπαιζαν κι άλλο!

Η αρχή έγινε με burn και stormbringer (medley) και μας αποτελείωσαν πριν καν αρχίσουν..

Απίστευτος frontman ο coverdale,τρομερή εμφάνιση πάνω στην σκηνή,ξέρει να παίζει με το μικρόφωνο όπως κανένας!Άξιζαν τα χιλιόμετρα που έκανα για να τους δώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βραδυ στον Λυκαβηττό πήγαμε και είδαμε τον θρύλο και βασιλιά της SOUL James Brown ο όποιος παρα τα 70 και κάτι χρόνια του ήταν καταπληκτικός... και παραμένει αναλλοίωτος σαν φιγούρα στο πέρασμα του χρόνου…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ TOOL`~!

 

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ:

 

http://www.toolband.com/news/

 

....

 

 

 

26 July, 2006 (02:47pm)

MORE EUROPEAN TOUR DATES CONFIRMED

 

I've added a bunch of confirmed dates for the TOOL Europe Winter Tour to the TOUR SECTION. Please note that there is an option on the Wednesday, November 8 ROTTERDAM show for HANNOVER, Germany. Hopefully this will get sorted out soon, and I'll list the venue, etc. Also, it looks like the band will be performing in ATHENS on Saturday, December 16, although at this point the venue is TBA. I'll add this to the tour section when more info becomes available.

 

 

 

τι ηταν αυτό πρωινιάτικα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...