Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα εγώ Paradise Lost...το list τους ήταν πωρωτικό as i die,true belief,widow,ember's fire,sweetness,enchantment,Hallowed land,last time,erased

κ.α πολύ καλή σκηνική παρουσία ο ήχος αρκετά καλός αλλά έλειπε το brutal του Holmes (ούτε λίγο klaps), κ δυστυχώς η αναλογία 33euro/90minutes δεν ήταν τόσο καλή,τελοσπάντων τουλάχιστον είδα από κοντά 1 από τα πιο αγαπημένα μου συγκροτήματα

All I want Is...A True Belief

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάει κ εγώ και θα συμφωνήσω με τον προ-γραφήσαντα.

απλά ήθελα να δω και την γνώμη κάποιου άλλου πρώτα γιατί εμένα είναι το αγαπημένο μου συγκρότημα και δύσκολα θα ήμουν αντικειμενικός.

ο ήχος θα μπορούσε να είναι καλύτερος τόσο στα μπάσσα όσο και από δύναμη φωνής Holmes. παρ' όλα αυτά τέλεια εμπειρία! πήρα και αυτόγραφο στο τέλος εοεοεοεοε - καλά ο holmes από κοντά σαν παιδάκι είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Violent Femmes

17/2: Αποθήκη, Μύλος

18,19/3: Club 22

 

Soulfly

27/2: Γήπεδο Σπόρτινγκ

28/2: Υδρόγειος

 

Echo and the Bunnymen

11/3: Μύλος

12/3: Club 22

 

HIM

11/3: Βελλίδειο συνεδριακό κέντρο

13/3: Αθηνών Αρένα

 

The Sisters Of Mercy

1/4: Γήπεδο Σπόρτινγκ

2/4: Principal Club Theater (Θεσσαλονίκη)

 

Simple Minds

14,15/4: Club 22

 

King Diamond

20/5: Μύλος

21/5: Club 22

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Αγγελάκας (μαζι με τον Βελιώτη) τα 'σπασε χθες στο REC, πιο ήρεμος, ποιητικός, αποφασισμένος, και οργισμένος από ποτέ! Τι να λέμε... Θεός, όσοι έχετε την ευκαιρία να πάτε σε κάποιο live του, μη το χάσετε είναι πραγματική εμπειρία! :shock:

 

ps. Με τους Pearl Jam μάθαμε κανα νεότερο? Θα έρθουν Ελλάδα τελικά? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημο..Ούτε κάν φήμες δηλαδή...Μόνο ένα πρώτο πλάνο για το tour...Τσέκαρε στο τόπικ με Pearl Jam links...Πάντως πρέπει ρε γαμώτο να έρθουν...

 

Σταύρο, τις "ανάσες των λύκων" τις έχεις ακούσει?Που θα μπορέσουμε να το βρούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρο, τις "ανάσες των λύκων" τις έχεις ακούσει?Που θα μπορέσουμε να το βρούμε?
Δεν είχα ακούσει τπτ πριν το live, ούτε τις "ανάσες" ούτε τους "επισκέπτες". Τα κατέβασα και τα 2 χθές με το DC++ από το angelos0 και κατάλαβα επιτέλους γιατί γίνοταν τόσος "θόρυβος" τόσο καιρό για αυτούς τους 2 δίσκους (ειδικά οι "ανάσες" είναι εντελώς αλλού!). :)

 

η δισκογραφική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...