Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης έχουμε:

Stereo MCs - 1/12 Θεσ/νίκη (Principal) και 2/12 Αθήνα (Club 22)

Mercury Rev - 2/12 Θεσ/νίκη (Μύλος) και 3/12 Αθήνα (Gararin)

Madrugada - 15/12 Ηράκλειο' date=' 16/12 Θεσ/νίκη (Μύλος) και 17-18/12 Αθήνα (Gararin)[/quote']

Ποιές είναι οι πηγές σου???????Madrugada στο Ηράκλειο????Τι λές τώρα???Θα γυρίσω απο Mastodon (και απο dEUS τελικά) και θα δώ και Madrugada στα καπάκια????Αυτά είναι....!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mias kai den eida kapoia anafora sto thread, ithela na sas enimerwsw oti 29/6 erxontai oi Rolling Stones stin Athina, sto OAKA (an den kanw lathos). Epeidi i pliroforisi mou einai misi - ws sinithws :) - tha ithela kapoios na mou pei pote ksekinaei i diathesi twn eisitiriwn kai poso exoun. Ekana mia mikri ereuna sto net, alla tzifos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απανωτά μαντρουγκάντα και αρκτούρους.
και εγώ έτσι τους έλεγα μέχρι που έμαθα ότι είναι ισπανική λέξη και προφέρεται "Μαδρουγάδα" :wink:

 

α και btw σήμερα αποκτήσαμε το μαγικό χαρτάκι για Mastodon! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκουσα και εγώ για stones...Νομίζω όμως για Μαίο άκουσα...Δεν ξέρω πάντως αν έχει επισημοποιηθεί κάτι...

 

επίσημο είναι για τις 29 Ιουνίου στο ΟΑΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσημο είναι για τις 29 Ιουνίου στο ΟΑΚΑ

 

Ελπίζω αυτή τη φορά να βρούμε καλά εισιτήρια με λιγότερα από 150 ευρώ. Μέγα κεφάλαιο της rock τους γουστάρω αλλά ελπίζω να μην μου σκίσουν την τσέπη. Αλλιώς θα τα βάψω μαύρα θα τους αφιερώσω το Paint it Black και άντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω αυτή τη φορά να βρούμε καλά εισιτήρια με λιγότερα από 150 ευρώ. Μέγα κεφάλαιο της rock τους γουστάρω αλλά ελπίζω να μην μου σκίσουν την τσέπη. Αλλιώς θα τα βάψω μαύρα θα τους αφιερώσω το Paint it Black και άντε γεια.

 

 

Από όσο άκουσα θα βγουν εισιτήρια για όλα τα πορτοφόλια. Θα δούμε. Έχετε αφτιά και μάτια ανοιχτά γιατί η προπώληση θα ξεκινήσει πολύ νωρίτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιές είναι οι πηγές σου???????Madrugada στο Ηράκλειο????Τι λές τώρα???Θα γυρίσω απο Mastodon (και απο dEUS τελικά) και θα δώ και Madrugada στα καπάκια????Αυτά είναι....!!!!!!

Στο επίσημο site και συγκεκριμένα εδώ (αν και έχει ως πόλη την...Κρήτη) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...