Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως οχι εγω τελικα...ατιμη εξεταστικη.........την να την κανω τωρα την αθηνα!!!

α εχει παρει το αυτι μου για κατι βιντεακια απο slipknot στον λυκαβητο αναμεσα τους και την στιγμη του spit it out(κολαση) ξερει κανεις πως θα τα βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το Spit It Out...Γενικά κυκλοφορούνε!Δεν μπορώ να πώ περισσότερα!ΚοRn θα γυρίσω με τα δικά μου videos!! :-D

 

Kαλά ρε A7X είσαι Αθήνα και δεν θα πάς KoRn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Godfath3r περιμένουμε εντυπώσεις!

 

Anyway...τελευταία κυκλοφορεί μια φήμη για MASTODON τον Δεκέμβρη!!! Συγκεκριμένα εδώ λένε για 12 Δεκέμβρη. Αλλού λένε για 9. Άλλοι λένε ότι θα είναι support στους Dillinger Escape Plan!!! :shock: :shock: :shock:

 

Αν είναι αλήθεια και έρθουν τελικά, θα γίνει χαμός!!! Ακούς Lucifer??? :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οχι εγω τελικα...ατιμη εξεταστικη.........την να την κανω τωρα την αθηνα!!!

α εχει παρει το αυτι μου για κατι βιντεακια απο slipknot στον λυκαβητο αναμεσα τους και την στιγμη του spit it out(κολαση) ξερει κανεις πως θα τα βρω?

 

 

 

oxi alla ama ta breis eidopoihse kai emena...exw trabiksei th fash me to kinhto alla liga pragmata fainonte...pantws egw thewrw oti sto lykabitto h "eikona" htan kalyterh apo oti sto Londino (DVD)...! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Godfath3r περιμένουμε εντυπώσεις!

 

Anyway...τελευταία κυκλοφορεί μια φήμη για MASTODON τον Δεκέμβρη!!! Συγκεκριμένα εδώ λένε για 12 Δεκέμβρη. Αλλού λένε για 9. Άλλοι λένε ότι θα είναι support στους Dillinger Escape Plan!!! :shock: :shock: :shock:

 

Αν είναι αλήθεια και έρθουν τελικά' date=' θα γίνει χαμός!!! Ακούς Lucifer??? :-P[/quote']

 

 

file hugelacky makari na alithevei...me tous mastadon epatha plaka otan akousa to leviathan...kairo eixa na akousw album pou na mou aresei toso.

to arnhtiko einai oti ksenerwnw me to gagarin...den kserw alla de mou aresei katholou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οποις πηγε στους korn εχθες ας κανει τον κοπο να γραψει 2 λογακια "παρηγοριας" και τις εντυπωσεις του για ολους εμας που δεν ειχαμε το προνομιο να παμε!:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file hugelacky makari na alithevei...me tous mastadon epatha plaka otan akousa to leviathan...kairo eixa na akousw album pou na mou aresei toso.

to arnhtiko einai oti ksenerwnw me to gagarin...den kserw alla de mou aresei katholou

Ελα ρε συ' date=' ωραίος χώρος είναι το gagarin, και σαφέστατα έχει καλύτερο ήχο από το Ροδον στο οποίο με λίγη ένταση παραπάνω συντονίζονταν η λαμαρίνα που είχε για οροφή και γινόταν χαμός από τον θόρυβο... :?

 

Οι Mastodon είναι τρελή γκρουπάρα! Και τα 2 album αλλά και το ΕΡ σπέρνουν! :wink:

Αυτό που ακούγεται όμως είναι ότι θα είναι τελικά μαζί με τους High On Fire και όχι με τους Dillinger Escape Plan και ξενερώνω αφού δεν μου αρέσουν καθόλου οι H.O.F. :-|

 

Επίσης :

παιδια οποις πηγε στους korn εχθες ας κανει τον κοπο να γραψει 2 λογακια "παρηγοριας" και τις εντυπωσεις του για ολους εμας που δεν ειχαμε το προνομιο να παμε!:(
Godfath3r περιμένουμε νέα... :wink:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπαστηκα με τον χωρο του AN club και η συναυλια που θα γινει εκει(για samael κτλ).Εχω ακουσει αθλια σχολια για τον χωρο αυτο πχ τα διαφανα κρινα που ειχαν παιξει βγαιναν ανθρωποι με τασεις λιποθυμιας.Φανταστητε τι θα γινει στους samael,arcturus και theatre of tragedy.ΜΑΧΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι, είναι αρκετά στριμούρα το ΑΝ...καμιά 300αριά να χωράει και πολλούς λέω! Εδώ Katatonia που είχα δει έγινε χαμός και ήμουν και πίσω κιόλας! Αλλά πόσο πίσω να πάς σε ένα μαγαζί 10x10??? Πλάγια είναι οι καλύτερη θέση! Ενας φίλος που πήγε Hatebreed (εγώ δεν μπορούσα λόγω εξεταστικής) μου έλεγε ότι πολλοί στο τέλος βγήκαν με ανοιγμένα κεφάλια! Βέβαια οι Hatebreed είναι εντελώς άλλη φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To AN είναι μια χαρά χώρος για underground ή βίαια σχήματα που δεν χρειάζονται καλό ήχο. Ο εξαερισμός του είναι ΑΠΕΙΡΩΣ καλύτερος από του παλιού Ρόδου, αλλά είναι όντως μικρό. Επίσης παραμένει λόγω κακού ήχου χείριστη επιλογή για Arcturus.

 

ΥΓ: Μπουνιές μαζεύεις παντού, απλά επειδή είναι μικρό δεν κρύβεσαι εύκολα. Σε αυτή τη συναυλία πάντως τα pit θα είναι πολύ μικρά, όσο ζώο και να είσαι, δεν μπορείς να κάνεις pit με το eternal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...