Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia mia aporia exw pantws.ti mporei na tragoudise o Iwannidis prin emfanistoun oi Cure????

Δεν βαριέσαι...Καλό soundtrack για να τρώς σουβλάκια με τις μπυρίτσες αραχτός!!!!!!!

 

@mert:Kαι γώ με ζηλεύω...Θα γούσταρα πολύ να ξανα-είμαι εκεί!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια τελικα δε μπορω να παω στους korn!:(

εχω στεναχωρηθει πολυ!

οποιος παει ας γραψει ενα αναλυτικοτατο review!

ακους huge?:razz:

Κι εγώ παίζει αρκετά να μην πάω λόγω εξεταστικής & χρημάτων και έχω σπαστεί άπειρα! :(

οποιος παει ας γραψει ενα αναλυτικοτατο review!

ακους Godfath3r?:razz:

 

Γιατί έτσι ρε Predator??
Αλήθεια..γιατί? Εσύ είσαι τρελαμένος με korn! Τι έπαιξε? Κι εσύ λόγω εξεταστικής??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τελικα δε μπορω να παω στους korn!:(

εχω στεναχωρηθει πολυ!

οποιος παει ας γραψει ενα αναλυτικοτατο review!

ακους huge?:razz:

Κι εγώ παίζει αρκετά να μην πάω λόγω εξεταστικής & χρημάτων και έχω σπαστεί άπειρα! :(

οποιος παει ας γραψει ενα αναλυτικοτατο review!

ακους Godfath3r?:razz:

 

Γιατί έτσι ρε Predator??
Αλήθεια..γιατί? Εσύ είσαι τρελαμένος με korn! Τι έπαιξε? Κι εσύ λόγω εξεταστικής??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι πολλα τα λεφτα!

δεν ειναι μονο το εισιτηριο για τους korn, ειναι και το βαπορι απο κρητη-αθηνα (πηγαινε-ελα) και τα λεφτα για να πας στην συναυλια.

ειναι το λιγοτερο 150 ευρω ολα μαζι ετσι οπως τα υπολογισα και ακομα και εγω που ειμαι πορομενος με τους Korn δε τα δινω.

επισης ειναι μεσα στην εξεταστικη και στις 14 σεπτεμβριου γραφω το πιο σημαντικο μαθημα.

 

αυτα τα λιγα...

 

τι να κανουμε, δεν βολευε!:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειναι πολλα τα λεφτα!

δεν ειναι μονο το εισιτηριο για τους korn, ειναι και το βαπορι απο κρητη-αθηνα (πηγαινε-ελα) και τα λεφτα για να πας στην συναυλια.

ειναι το λιγοτερο 150 ευρω ολα μαζι ετσι οπως τα υπολογισα και ακομα και εγω που ειμαι πορομενος με τους Korn δε τα δινω.

επισης ειναι μεσα στην εξεταστικη και στις 14 σεπτεμβριου γραφω το πιο σημαντικο μαθημα.

 

αυτα τα λιγα...

 

τι να κανουμε, δεν βολευε!:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι όντως για εμάς που μένουμε Ηράκλειο κάπου τόσο βγαίνουν τα έξοδα για μία συναυλία!Βέβαια αν καθήσεις λίγο Αθήνα και μείνεις και σε κανένα γνωστό σου μειώνονται λίγο τα έξοδα...Αλλά και πάλι είναι αρκετά!Εγώ ευτυχώς τα μάζεψα το καλοκαίρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι όντως για εμάς που μένουμε Ηράκλειο κάπου τόσο βγαίνουν τα έξοδα για μία συναυλία!Βέβαια αν καθήσεις λίγο Αθήνα και μείνεις και σε κανένα γνωστό σου μειώνονται λίγο τα έξοδα...Αλλά και πάλι είναι αρκετά!Εγώ ευτυχώς τα μάζεψα το καλοκαίρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...