Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια πως παμε σε αυτο το terra vibe Διεύθυνση: 37ο χλμ. Εθνικής οδού Αθηνών-Λαμίας?

και καλα στο πηγαινε πες παιρνεις μια ταριφα, στον γυρισμο τι κανεις σκας μια περιουσια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Rock Wave υπήρχαν λεωφορεία που είχαν βάλει οι διοργανωτές, αλλά δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και γιά τις άλλες συναυλίες που γίνονται εκεί. Ο άλλος τρόπος είναι να βρεις κάποιον που να έχει αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτοκινητο ψιλο χλωμο, για το αν θα πηγαινουν λεωφορειο απο που μπορω να το μαθω?

εναλακτικη δεν υπαρχει?

καλα και αυτοι δεν μπορουσαν να βρουν κατι μεσα στην αθηνα?ελεος δηλαδη!

:-x :-x :-x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά πιστεύω να βάλουν λεωφορεία και για τους Korn (πώς θα πάνε όλα τα πιτσιρίκια, με αυτοκίνητο...?) αλλά αν είναι θα το ανακοινώσουν κανα 2 βδομάδες πριν οπότε υπομονή...

 

Το θετικό με το terra vibe είναι ότι αποκλείεται το ενδεχόμενο sold out αφού ο χώρος είναι άπειρος, οπότε και την τελευταία μέρα θα υπάρχουν εισιτήρια. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indeed, αυτό είναι θετικό.Επισής θετικό είναι το οτι ο χώρος "μυρίζει" πολύ φεστιβάλ απο ότι μου έχουν πεί!!!!

Έχετε ακούσει 69 eyes?Εγώ μόνο ακουστά τους έχω...Τι παίζει με δαύτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν έχω ακούσει τίποτα από 69Eyes αλλά αν κρίνω από το site τους στην σελίδα της βιογραφίας ...

Early 1990's Helsinki, Finland. Five guys in Ramones-like black biker leather jackets have started a band called THE 69 EYES. Horror flavored Glam rock.
μ@λ@κία μου μυρίζει... :?

 

 

Πάει, χάζεψαν και οι Korn...αρχικά την ακούει για τα καλά ο τραγουδιστής και λέει εκείνο το περιβόητο: "θέλω να γίνω ο νέος Freddie Mercury, είναι το πρότυπό μου στο τραγούδι", έπειτα τους φεύγει ο κιθαρίστας για να βρεί τον θεό, και πλέον διαλέγουν εντελώς άκυρες & άσχετες με τον ήχο τους μπάντες για support....

 

Όσο πάνε και με ξενερώνουν όλο και περισσότερο...κρίμα... :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οι 69 Eyes παίζουν κάτι σε goth που μοιάζει με μίξη Sentenced (στο πιο "ακίνδυνο") με HIM. Έχουν κανα-δυό καλά κομμάτια, αλλά όλα κατά έναν περίεργο τρόπο μοιάζουν μεταξύ τους. :) Από τα πιο γνωστά το Brandon Lee είναι ίσως το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οι 69 Eyes παίζουν κάτι σε goth που μοιάζει με μίξη Sentenced (στο πιο "ακίνδυνο") με HIM. Έχουν κανα-δυό καλά κομμάτια, αλλά όλα κατά έναν περίεργο τρόπο μοιάζουν μεταξύ τους. :) Από τα πιο γνωστά το Brandon Lee είναι ίσως το καλύτερο...

Πλέον οι Sentenced με τους HIM είναι το ίδιο πράγμα...Θα κατεβάσω πάντως το Brandon Lee να ξέρω και κανά κομμάτι στο Live...Oxι οτι με νοιάζει και πολύ δηλαδή...

 

Με τον κιθαρίστα των Korn ξέρει κανείς τί θα γίνει??Θα κουβαλήσουν κανένα session κιθαρίστα μαζί τους??Ή κανέναν άλλο γνωστό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει' date=' χάζεψαν και οι Korn...αρχικά την ακούει για τα καλά ο τραγουδιστής και λέει εκείνο το περιβόητο: "[i']θέλω να γίνω ο νέος Freddie Mercury, είναι το πρότυπό μου στο τραγούδι[/i]", έπειτα τους φεύγει ο κιθαρίστας για να βρεί τον θεό, και πλέον διαλέγουν εντελώς άκυρες & άσχετες με τον ήχο τους μπάντες για support....

Όσο πάνε και με ξενερώνουν όλο και περισσότερο...κρίμα... :neutral:

 

Όντως άσχετο συγκρότημα…χάθηκε να βάλουν κάνα δικό μας τουλάχιστον…

Psycho Choke,Rot,Biomechanical,Homo Iratus κ.α..

 

Όσο αφορά τους Korn..πιστεύω ότι ο τελευταίος δίσκος τους γ#$%ει!!!

Καιρό είχε να μ’αρέσει ολόκληρος δίσκος τους και μάλιστα τόσο πολύ…

Heavy groovy και σκοτεινός...

 

Υ.Γ.: Μόνο στα όνειρα του θα φτάσει τον Freddy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο δημοφιλής πειρατικός σταθμός της δεκαετίας του '80 σας προσκαλεί στο party επανασύνδεσης των συντελεστών του στο Μύλο στις 2 Σεπτεμβρίου, 17 χρόνια μετά το τέλος της λειτουργίας του (1 Σεπτεμβρίου 1986-13 Αυγούστου 1988 ).

Επίτιμος καλεσμένος ο οργανίστας των θρυλικών Procol Harum, Matthew Fisher, υπεύθυνος για μια απο τις μεγαλύτερες ραδιοφωνικές επιτυχίες όλων των εποχών στην Ελλάδα, το περίφημο

 

Why'd I have to fall in love with you

 

Μια βραδυά αφιερωμένη στο θρύλο του Σαλονικιώτικου ραδιοφώνου,

Γιώργο Αλεξίου.

 

Περισσότερες λεπτομέρειες στο νεοσύστατο

 

http://www.mousikosdiavlos.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη επιτυχία στην προσπάθεια σας εύχομαι Λευτέρη μου...

Όλα να πάνε καλά...

Κάτα πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ παρόν...:lol:

Δεν σου λέω στο επανειδείν μιας και θα τα πούμε πολύ ποιο μπροστά οι δυό μας... ;-):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...