Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το περίμενες?PT είναι!!!!!Ηello..!! ;-) ;-) :-P :grin:

 

Δεν μίλησα για τους Blackfield live...Αλλά γιά την σύγκριση Blackfield PT γενικότερα ως group!

Δεν είχα ξαναπάει PT.Κάτι είχα ακούσει για live αντάξια συναυλιών των Pink Floyd.Άρα πήγα με διάθεση πως θα ζήσω κάτι μεγάλο εκεί πάνω.Αυτό δεν σημαίνει πως όταν ξεκίνησαν δεν έφαγα σοκ.Και μάλιστα πρόσεξα πως για ένα λεπτό όλο το κοινό είχε μείνει ακίνητο.Εξάλλου και για τους τυφώνες έχω ακούσει αλλά άμα βρεθώ σε τυφώνα ένα ψιλοεγκεφαλικό θα το πάθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15/10 Apoptygma Berzerk (Headliners), Icon of Coil (Co-headliners), Client, XPQ, 21, Colony 5, Seize.

 

Καλή φάση! Θα ήθελα πολύ να δω Apoptygma Berzerk live! Για ποιό festival ακριβώς μιλάμε;

 

@Godfath3r: Αν θες να ακούσεις κάτι δοκίμασε το Eclipse ή το Love Never Dies, από τα πιο γνωστά τους. Σαν είδος ίσως ανήκουν στον γενικότερο EBM χώρο, δεν παίρνω και όρκο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι φοιτητής στη μυτιλήνη και πριν από 2-3 μέρες έπεσε στα χέρια μου αυτό http://rapidshare.de/files/3554248/festival.zip.html Είναι το εξώφυλλο και το άρθρο μιας τοπικής εφημερίδας σχετικά με την επίσκεψη του Tiesto σε διάφορα ελληνικά νησιά με σκοπό την επιλογή τοποθεσίας για ένα festival που θέλει να καθιερώσει κάθε καλοκαίρι στη Ελλάδα (βλέπε trance - Σαμοθράκη). Αν και προσωπικά δεν τρελένομαι για τον συγκεκριμένο Dj, η όλη φάση ακούγεται ενδιαφέρουσα και νομίζω ότι θα ενδιέφερε αρκετούς. Για οτι νεότερο θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το avopolis,η Astra θα βγάλει τη Δευτέρα ανακοίνωση για την συναυλία των White Stripes.Να δούμε τι θα ακούσουμε πάλι...

 

 

 

...kai akoma perimenoume

 

an kai metaksy mas den elpizw se tipota.toulaxiston as prospathisoun na feroun kai tipota ektos apo madrugada fetos sto gagarin na refaroume.

 

 

edit:

bghke kai h anakoinwsh (http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=7156)

 

10 euro ekptwsh

eidame dhladh 30 euro kai mas xrwstagan 10

 

re ante

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...