Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι Λυκαβητός??? Πάλι θα μας βγεί η πίστη (σε εμάς τους καπνίζοντες :P ) να ανέβουμε στον κ@λολόφο??? :mad:

Άστα να πάνε!!!!Και γώ το ίδιο σκέφτομαι όταν βλέπω Λυκαβητό!!!Πάλι ανηφώρα...Τα ταξί πόσο σου πέρνουν για να σε ανεβάσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μεσα παιδια!:razz:

 

αρκει να κανονιστει καπως για τα Tickets, μιας και απο εδω κρητη χλωμο το κοβω να βρισκω.

ισως στειλω και ενα φιλαρακι που ψηνεται να ερθει, θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, για τα tickets το σκέφτηκα και εγώ.Γιατί σε στο τέλος της βδομάδας και για όλο το υπόλοιπο καλοκαίρι θα βρίσκομαι Σκόπελο.Οπότε πρέπει να στείλω και γώ κανα γνωστό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο bios η αυριανή μέρα του G-Fest...

 

Χαμηλή προπώληση (σύμφωνα με όσα μας είπαν οι διοργανωτές, πιο χαμηλή και από την ηλεκτρονική ημέρα) και στη μέρα των Fantomas, Peter Murphy και των λοιπών.

 

Αποτέλεσμα; Η μέρα εκείνη του G-Fest, όπως την γνωρίζουμε, δεν ισχύει και μετακομίζει στο Bios για δύο συνεχόμενες ημέρες -αλλά χωρίς τους Fantomas και τους Rotting Christ.

 

Την Τρίτη 5 Ιουλίου θα παίξει ο Peter Murphy και ο DJ Spooky και την Τετάρτη 6 Ιουλίου οι Merzbow vs Stephen O Malley και Acid Mothers Temple.

 

Το εισιτήριο κοστίζει 15 ευρώ ανά ημέρα, ενώ τα εισιτήρια της προπώλησης (38 ευρώ) ισχύουν για το διήμερο με έκπτωση 10 ευρώ στο ταμείο του Bios.

 

Ακολουθεί το Δελτίο Τύπου που έφτασε μόλις τώρα:

 

Η Clip Art και το G FEST ενημερώνουν το κοινό πως το πρόγραμμα της Τρίτης 5 Ιουλίου μεταφέρεται στο bios λόγω χαμηλής προπώλησης. Δυστυχώς, πέρα από ένα σκληροπυρηνικό πυρήνα μουσικόφιλων, το ευρύ κοινό δεν μας τίμησε με την επιλογή του. Ετσι, για ευνόητους λόγους, βρίσκουμε καταφύγιο στο φιλόξενο BIOS. To εισιτήριο στο ταμείο θα κοστίζει μόνο 15 euro ενώ τα εισιτήρια της προπώλησης ισχύουν για το διήμερο! Φυσικά, όσοι επιθυμούν, μπορούν να τα εξαργυρώσουν από τα σημεία προπώλησης.

 

Πηγή : Avopolis Music Network

 

Πάλι τα ίδια... :(

Lucifer εσύ δεν ψηνόσουν να πάς σε αυτή την μέρα??? Ελπίζω να δείς το post έγκαιρα! Κρίμα πάντως... :-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paides, tha paei kaneis tin Paraskevi Rockwave (Slayer kai ta resta) ? Basika, thelw na paw kai psaxnw parea. Bazw autokinito ! Opoios einai, as steilei pm kai blepoume. Thanks people !

Άσε wizzy...Θα γούσταρα πάρα πολύ να έρθω, αλλά το θέμα είναι τα φράγκα...Θα φύγουν κάτι φίλοι μου απο δώ (Ηράκλειο) για το live και με δουλεύουν που δεν θα δώ Slayer!

 

Άσε...

 

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ο Σεπτέμβρης...Θα δώ Cure και μετά απο λίγες μέρες KoRn!!!!Πώς θα τα αντέξω και τα δύο μαζί? :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί?

 

Όσο έγραφα το ποστ μου εσύ Hugelacky έγραφες για ακύρωση μίας συναυλίας που όπως και να έχει είναι θλιβερό γεγονός.Για να πώ την αλήθεια θα ήθελα να πήγαινα στην συναυλία!Αλλά έχω εξεταστική!Τώρα που ακυρώθηκε νοιώθω μία ανακούφιση...(του στύλ, ευτυχώς δεν θα χάσω τους Fantomas μόνο και μόνο επειδή έσκασαν σε σκατά περίοδο!)Πάντως κρίμα για όσους είχαν κανονίσει να πάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hugelacky ναι, ίσως σκάσω αύριο για Merzbow. Πάντως από την στιγμή που ακυρώθηκαν οι Enslaved δν ψηνόμουν να σκάσω 38 ευρώ. Και τώρα αν είναι αν δώσω 15 για μια μέρα, ας δω τον Ιάπωνα, ο Djspooky θα ξανασκάσει μύτη κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...