Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά και οι δύο είστε μπαν διότι και οι δύο δεν ήρθατε τελικά mono. Τελικά για να πείσεις την γκαρνελ να έρθει κάπου πρέπει να της πεις ότι θα έχει και ποτό. Πάμε ρε και θα σε κεράσω τα ποτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και οι δύο είστε μπαν διότι και οι δύο δεν ήρθατε τελικά mono. Τελικά για να πείσεις την γκαρνελ να έρθει κάπου πρέπει να της πεις ότι θα έχει και ποτό. Πάμε ρε και θα σε κεράσω τα ποτά.

 

Ξέρεις πόσο θα με βόλευε να το έχεις γράψει 2 μέρες νωρίτερα; Τελευταία στιγμή το είπες.

Δεν πολυψήνομαι να καώ την τετάρτη με μπουζούκια, αλλά πρέπει if you know what i mean...

 

2L8 δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που μπαίνω σε σκυλάδικο/μπουζουκλερί/club/ελληνικό popάδικο o χρόνος μετράει αντίστροφα. Μετά το τέταρτο που το σκηνικό σταματάει να μου φαίνεται αστείο, αρχίζω να κοιτάω το ρολόι μου. Μελετάω πιθανά σενάρια καταστροφής του μαγαζιού, διακοπής ρεύματος κτλ.

Το καλύτερο είναι όταν ο διπλανός σου προσπαθεί να σου μιλήσει (να πει μια μαλακία γιατί έχει βαρεθεί κι αυτός) και δεν ακούς τι λέει, αλλά έχεις ξενερώσει τόσο πολύ που δεν μπαίνεις κάν στον κόπο να κάνεις ότι σου φάνηκε αστείο ή να κουνήσεις το κεφάλι σου.

 

Μετά σκέφτομαι το κρεβάτι μου, το mp3 μου που είναι γεμάτο γαμάτα τραγούδια, το live 2l8 που χάνω κι άλλα τέτοια. Ευχαριστώ sellers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι όταν ο διπλανός σου προσπαθεί να σου μιλήσει (να πει μια μαλακία γιατί έχει βαρεθεί κι αυτός) και δεν ακούς τι λέει, αλλά έχεις ξενερώσει τόσο πολύ που δεν μπαίνεις κάν στον κόπο να κάνεις ότι σου φάνηκε αστείο ή να κουνήσεις το κεφάλι σου.

 

:cry::cry::cry:

 

Τι καλά οταν βρίσκεις ομοίους σου.

 

Εγώ απο κάποιο σημείο και ύστερα (που όντως δεν ξεπερνάει κατα πολύ το τέταρτο) αρχίζω μηχανικά να βαράω με τα δόντια μου τους ρυθμούς των τραγουδιών. Και επειδή οι ρυθμοί δεν διαφέρουν και πολύ μεταξύ τους μετά απο κάποια ώρα καταλήγω απλά να βαράω τα δόντια μου με ένα συγκεκριμένο τέμπο με αποτέλεσμα να αρχίσει να πονάει το κεφάλι μου. Ας μου πει κάποιος ότι δεν είμαι ο μόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, δουλεύω. Δεν μπορώ να ρθω.

 

Και όχι, η διασκέδαση στο σκυλάδικο δε σταματάει στο τέταρτο, μην είστε ξενέρωτοι. (ήμουν έτοιμη να πω πιες, αλλά μετά θα με κοροϊδεύει ο σελλερς) Γενικά νομίζω ότι δεν μπορώ να σταματήσω να παρατηρώ τον κόσμο μετά από ένα και μόνο τέταρτο.. Βέβαια, έχω και στο μυαλό μου παρακμιακές καταστάσεις, τώρα αν πας στο Ρόδον ίσως να είναι όντως βαρετά.. Πάρε φωτογραφική και σκέψου ότι μπαίνεις σε μια χρονομηχανή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JEAN MICHEL JARRE

 

30 ΜΑΪΟΥ 2010

Θεσσαλονίκη, Θέατρο Γης

 

1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2010

Αθήνα, Κλειστό Φαλήρου - Γήπεδο TaeKwonDo

 

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=111060881&blogId=530826343

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά ρε Physics... Πάρα πολλά. Είναι απίστευτος ο τυπάς, και όλο το υπόλοιπο σχήμα τα έσπαγε άγρια. Την επόμενη φορά θα το κανονίσουμε μαζί. (Και είχε 10 ευρώ είσοδο με μπύρα δηλαδή 5 ευρώ είσοδο. Πολύ λίγα για αυό που πήρα, σε σχέση πάντα με αυτά που πληρώνω για άλλους).

 

Επίσης:

 

 

ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΙΛΑΝΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΙΔΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΑΣ. Μερικοί δε, στα ήρεμα σημεία μιλούσαν ακόμη πιο δυνατά για να ακουστούν και πιο καλά. Πρώτη φορά εκνευρίστηκα έτσι με τους παλιομαλάκες. Έτσι και είχα καραμπίνα μαζί μου, απο τα νεύρα μου θα είχα απαλλάξει το 8ball απο 10-20 άχρηστες (και άσχετες με τον χώρο) παρουσίες. Ας όψεται που ήταν τόσο καλός που με έκανε να το ξεχάσω κι αυτό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα χθες σε συναυλια Billy Talent.

Ειχαν 3 warm up μπαντες.

 

1) Cancer Bats

2) Against Me

3) Alexisonfire (!)

 

Δεν υπαρχουν λογια... Τα διαλυσαν ολα οι ΒΤ!

 

Σε μισώ

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://jam.canoe.ca/Music/Artists/B/Billy_Talent/ConcertReviews/2010/03/29/13390296-qmi.html

http://www.chartattack.com/reviews

http://www.chartattack.com/photos/bt/billy-talent-at-air-canda-centre-2

 

 

Δυστυχως ο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ξεχασα την ψηφιακη σπιτι... Οτι φωτο εχω ειναι κατι αθλια τραβηγμενα απο τα κινητα της παρεας :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...