Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Αναβλήθηκε η πολυαναμενόμενη συναυλία του συγκροτήματος λόγω προβλημάτων στη μεταφορά του σκηνικού και ηχητικού εξοπλισμού.

 

εντάξει, πόσο fail πια?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Τον Ιούλιο αναμένεται να πραγματοποιήσω ένα όνειρο χρόνων και να παρακολουθήσω τη συναυλία των U2 στο Βερολίνο. Έχω βρει εισιτήρια για το πανω διάζωμα τα οποία υποτίθεται ότι αντιστοιχούν σε αριθμημένες θέσεις. Επειδή δεν έχω ξαναβρεθεί σε συναυλία τέτοιου επιπέδου θέλω να ρωτήσω, αν ξέρει κανείς, αν θα πρέπει να στηθώ στην ουρά από νωρίς το πρωί ή αν αρκεί να πάω στο χώρο καναδυο ώρες πριν την έναρξη και να είμαι στη θέση μου. Ρωτάω γιατί έχω ακούσει ότι υπάρχουν φαν του συγκροτήματος που κατασκηνώνουν έξω από το χώρο από το προηγούμενο βράδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που έχεις αριθμημένη θέση, δηλαδή δεν είσαι Front of Stage ή κάπου στον εσωτερικό χώρο μπορείς να πας όποτε θέλεις. Ακόμα και μετά το support να πας, λίγο πριν βγουν οι U2, κανείς δεν θα είναι στη θέση σου. Και αν τύχει να είναι κάποιος, απλά τον διώχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιες ημερομηνίες για τις συναυλίες της Λορένας. (Την ξέρω και απο χτες γι'αυτό την αποκαλώ με το μικρό της. Άσε που προσδίδει και κύρος)

 

Πάτρα 27 Ιουνίου

Θεσσαλονίκη 28 Ιουνίου

Αθήνα 29 Ιουνίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...