Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα, σχόλια συναυλιών, lives, events, parties, festivals κλπ.


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγώ, στους ακα ντάκα όμως, χου χου χου!

 

Επίσης, μόλις έκλεισα 3 εισιτήρια ονλάιν για έναν φίλο από επαρχία, οπότε βεβαιώ ότι το σάιτ λειτουργεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε leftermann, είμαι εξωτερικό και στο site της ticketpro δεν μπορώ να μπω. Όπως και να έχει, λίγη σημασία έχει, διότι μερίμνησα διαφορετικά και πλέον δηλώνω περήφανος κάτοχος 3 εισιτηρίων για τη συναυλία! ...for those about to rock... WE SALUTE YOU !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλος που πήγε κατά τις 12 στο tickethouse (σαλονίκη), μου λέει πως είχε ουρά 250 μέτρα. Περίμενε δεν ξέρω πόση ώρα, και όταν έφτασε τα εισιτήρια των 90 ευρώ (που ήθελε)είχαν εξαντληθεί.Εγώ πέρασα κατά τις 10.30 από ολύμπιον, όπου επίσης προπωλούνται, δεν είχε τεράστια ουρά, καμιά 100 άτομα ασπούμε, αλλά τα ταμεία δεν είχαν ανοίξει ακόμα. Κατά τις 13,00 είχε καμιά 20 άτομα στην ουρά. Των 90 πρέπει επίσης να ήταν εξαντλημένα. Τελικά μπόρεσα και βρήκα (των 90) online. Για τον άλλον φυσικά. Εγώ θα είμαι στο pitch :-)

 

Deep into the pitch!

Τα λέμε. τον μάη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα οχι μονο γινετε προεξοφληση του ποσου αλλα ανεβηκε κ ενα 50ε...

στην λιστα τοπdjs ειναι νο1 εδω κ 2 χρονιες ο αρμιν, γι αυτο κ γινεται πανικος για το event...

 

Αν είναι να σκάσω 200 ευρώ θα τα σκάσω για να πάω σε κάνα Trance Energy ή Sensation. Όπως είπα καλός και χρυσός ο Armin αλλά no way :P. Εκτός βέβαια αν είχε στο μενού το Venue κι άλλα παλικάρια όπως πχ τον Sean Tyas, τον Ferry, τον Schulz (που ήρθε πριν μερικές μέρες στην Ελλάδα), τον Benya και τον Airbase (πράγμα που ποτέ δεν πρόκειται να γίνει στην Ελλάδα :lol: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκρότημα Ρόδο του Ανέμου, Live την Κυριακή 22 Φεβρουαρίου και ώρα 10μμ στο Jasmin (Μιχαλακοπούλου 150& Σινώπης) σε ένα ακόμη live πριν την κυκλοφορία του νέου του cd.

 

Περισσότερα (ακούστε-δείτε και κατεβάστε), στο http://www.rodotouanemou.gr

 

live_sto_jasmin.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...