Προς το περιεχόμενο

Η Nubia έτοιμη να αποκαλύψει το Z70 Ultra με εξαιρετικά λεπτά πλαίσια οθόνης


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Huruduru είπε

Καλά το Bezel δεν είναι παράγοντας προστασίας όταν η οθόνη όλη είναι γυαλί. Αν είναι να ραγίσει ή να σπάσει θα σπάσει με ένα καλό πέσιμο και Bezel να έχει. Γιαυτό υπάρχουν θήκες για κινητά αν φοβάσαι μην σου πέσει. Εγώ πχ χρησιμοποιώ το iPhone 15 Pro πάντα χωρίς θήκη, μπρος πίσω γυαλί. Άμα φάει ένα καλό πέσιμο καληνύχτα αλλά έχω εμπιστοσύνη στον εαυτό μου διαφορετικά θα έβαζα θήκη.

Μια φορά θα πεσει κ παει ολη η εμπιστοσύνη στράφι. Θαναι απο τσέπη θαναι ξερω γω στατιστικα θα παθει την καλυτερη ζημια μαζεμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, magicnumbers είπε

Μια φορά θα πεσει κ παει ολη η εμπιστοσύνη στράφι. Θαναι απο τσέπη θαναι ξερω γω στατιστικα θα παθει την καλυτερη ζημια μαζεμενη.

Ομολογώ τα τελευταία χρόνια, είχα και το iPhone 12 πριν πάω στο 15 Pro επίσης χωρίς θήκη, ενώ μου έπεσαν και τα δύο μια φορά, δεν έπαθαν σοβαρή ζημιά, μόνο κάτι γρατζουνιές στο μεταλλικό πλαίσιο της συσκευής. Ποτέ δεν κατάφερα να σπάσω κινητό όλα τα χρόνια που είχα Smartphone.  

Επεξ/σία από Huruduru
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, Huruduru said:

Ομολογώ τα τελευταία χρόνια, είχα και το iPhone 12 πριν πάω στο 15 Pro επίσης χωρίς θήκη, ενώ μου έπεσαν και τα δύο μια φορά, δεν έπαθαν σοβαρή ζημιά, μόνο κάτι γρατζουνιές στο μεταλλικό πλαίσιο της συσκευής. Ποτέ δεν κατάφερα να σπάσω κινητό όλα τα χρόνια που είχα Smartphone.  

Και εγω το ιδιο. Για χρόνια δεν είχα σπάσει τίποτα. Και μετά έσπασα 3 σερι, το ενα 2 φορες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινετε πολυ περιεργο τουλαχιστον για ενα τεχνολογικο φορουμ να μην ξερουν οτι η nubia ειναι θυγατρικη της zte, για multimedia περιεχομενο η για δευτερη οθονη ειναι σουπερ τα πολυ λεπτα bezels τωρα αν χρεαζεται να το κρατας δεν ειναι και πολυ θετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχατε πιασει το Z60 ULTRA στα χερια σας , που υπαρχει κ τωρα στις αγγελιες , τοτε θα καταλαβατε τη διαφορά, ως προς την ελαχιστοτητα των μαυρων μπεζελς γυρω απ την οθονη.

Ειμαστε στο 2024 κ βλεπω κατι σαμσουγκακια π.χ. με θεορατα μπεζελ κ γελαω.

εκανε το "ινοβεισο" η σαμμυ με το S24 ultra, λεπταινοντας τα κ αμεσως wow..

Το αρνητικό με τη συγκεκριμένη εταιρεία ειναι η έλλειψη εγγυησης κ υποστηριξης τόσο σε hardware οσο κ software (εκτος Κινας δλδ-κ τα περιορισμενα update λογισμικου)

Σε οτι αφορά το Z60 ULTRA ,επειδη το δουλεψα αρκετα, δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο καμμια ναυαρχιδα.

Καλοδεχουμενα τα ελαχιστα μπεζελ ,για καποιους ,για αλλους αρνητικό..νταξει γουστα εινα αυτα (θηκη παιδια,βαλτε θηκη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Huruduru είπε

Ομολογώ τα τελευταία χρόνια, είχα και το iPhone 12 πριν πάω στο 15 Pro επίσης χωρίς θήκη, ενώ μου έπεσαν και τα δύο μια φορά, δεν έπαθαν σοβαρή ζημιά, μόνο κάτι γρατζουνιές στο μεταλλικό πλαίσιο της συσκευής. Ποτέ δεν κατάφερα να σπάσω κινητό όλα τα χρόνια που είχα Smartphone.  

Εγώ δεν ήμουν τόσο τυχερός τα τελευταία 3 τηλέφωνα σε 6 χρόνια μέσα 3 φορές πέσανε κ 3 οθόνες έσπασαν.😅 Κ τούμπες βλακείας από κούραση κ 50 πόντους το πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, oldnew said:

Και εγω το ιδιο. Για χρόνια δεν είχα σπάσει τίποτα. Και μετά έσπασα 3 σερι, το ενα 2 φορες.. 

Επειδή ποτέ δε φοράω θήκες ούτε εγώ στα κινητά μου, πόνεσε η ψυχή μου όταν το διάβασα

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, ZoReN said:

Επειδή ποτέ δε φοράω θήκες ούτε εγώ στα κινητά μου, πόνεσε η ψυχή μου όταν το διάβασα

Γι αυτο,  απο τοτε θηκη ,εστω θηκη τρομερά λεπτη, χιλιοστο παχος. Ο καμένος φυσάει και το γιαούρτι.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...