Προς το περιεχόμενο

Η SpaceX ζητά έγκριση για αλλαγές στο δίκτυο Starlink με στόχο gigabit ταχύτητες


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

17 ώρες πριν, sallyb είπε

Με τα νέα κολπάκια της Cosmote  με τις κάρτες sim, όλοι starlink :)

να σου πω οντως. ειναι γελοιοι πια αυτοι. Δε μπα να εεις υπογραψει συμβαση για απεριοριστα απο παλια. 

τις προαλες με πηραν τηλ να μου πουν οτι ειναι η τελευταια μου ευκαιρεια να αναναιωσω την οπτικη γιατι θα ακριβινει. Τους λεω η ΔΕΗ ειναι απ' εξω κ περασε κ αυτη fibergrid κ μου λετε οτι θα ακριβινει το σπορ? δεν μας τα λετε καλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω cosmote 50mbps κ μου λήγει το συμβόλαιο τον Ιανουάριο..μπορώ να φύγω πρόωρα; ή τον Ιανουάριο που θα μου έχει λήξει το συμβόλαιο; σκέφτομαι να το βάλω μια sim καρτοκινητη με απεριόριστο ίντερνετ της frog που έχει σήμα της cosmote κ είναι κάπου στα 120-140€ τον χρόνο..έτσι θα μου είναι πιο φθηνά, συγκριτικά με τα 29€ που δίνω κάθε μήνα για 50mbps ταχύτητα..σχεδόν τα 3 πλασια δίνω τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, BadIronTree είπε

Θέλουν  40-70€ 

τα 2-5€ εγιναν 25€ με 20 GB data 

Με τα 5 ευρω απο απεριοριστα το εκαναν 40gb οριο αν πας στα 25 ευρω τοτε εχεις απεριοριστα. Το ξεφτιλισαν προφανως εκει στην cosmote και το starlink θα παρει πολλους πελατες τους μολις ανεβουν ακομα λιγο οι ταχυτητες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/10/2024 στις 10:36 ΜΜ, dikasths είπε

Επίσης εχει κάνει αίτηση να βάλει τη γη μέσα σε μία Dyson sphere 

Δεν γίνεται. Σε σφαίρα Dyson βάζεις τα άστρα, όχι τους πλανήτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, Arkin said:

Με τα 5 ευρω απο απεριοριστα το εκαναν 40gb οριο αν πας στα 25 ευρω τοτε εχεις απεριοριστα. Το ξεφτιλισαν προφανως εκει στην cosmote και το starlink θα παρει πολλους πελατες τους μολις ανεβουν ακομα λιγο οι ταχυτητες. 

Θα δω πόσα  DATA τρώνε  στο μαγαζί  το μήνα... λογικά  θα βάλω  και εκεί  starlink ... Γιατί  Γλυκά  Νερά  to 5G έχει  ΜΑΧ 50MB ( σε 500€ 5G ρουτερ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...