Προς το περιεχόμενο

To "Mechazilla" πιάνει τον πύραυλο Super Heavy στην τελευταία απίστευτη δοκιμή του Starship


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

6 ώρες πριν, llabros είπε

Εδώ τα highlights, απίστευτες εικόνες:

ρε παιδιά μόνο εγώ βλέπω σαν να είναι reverse ειδικά στο τέλος όταν παει να το πιάσει τα καυσαέρια κάνουν λές και τα ξανατραβάει πίσω?:) λέω εγώ τώρα μπορεί και να τα χω πιεί :)

 

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, anonymous999 είπε

 

 

Γιατί κάποια από τα πράγματα που λέει\κανει είναι για ξερασμα. Αυτό όχι, και μπράβο του και σε όλη την ομάδα του για ένα ιστορικό επίτευγμα. Ε τώρα αν τα σχόλια ξεκίνησαν με το όποιος έχει τη μυγα μυγιαζεται, δεν φταίμε κι εμείς....

Παρεμπιπτόντως, με ακριβώς την ίδια λογική μπορώ να εκθειαζω το ότι οι ΗΠΑ πήγαν στο φεγγάρι το 1969 χωρίς να θαυμάζω τον ναζί φον Μπράουν που ήταν ο εγκέφαλος πίσω από το πρόγραμμα.

Ναι συμφωνώ, δεν πρόσεξα το ερωτηματικό στο τέλος της αρχικής φράσης που έγραψες.

Λάθος το διάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα θα επρεπε να κλεισουν την εξαφανισμενη NASA και να δινουν τα κονδυλια στην SpaceX να κανει δουλεια, παιζει και να γινει κατι προς αυτη την κατευθυνση αν ολα πανε καλα στις εκλογες...

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 minutes ago, ScorpioX777 said:

Κανονικα θα επρεπε να κλεισουν την εξαφανισμενη NASA και να δινουν τα κονδυλια στην SpaceX να κανει δουλεια, παιζει και να γινει κατι προς αυτη την κατευθυνση αν ολα πανε καλα στις εκλογες...

Και αυτό το σενάριο σε κάνει να χαίρεσαι ε? 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Dimitris_1981 είπε

Έχετε κάθε δικαίωμα να διαφωνείτε αλλά και  υποχρέωση να σεβαστείτε την διαφορετική άποψη. 

Όχι, δεν "έχουμε" την παραμικρή υποχρέωση να σεβαστούμε την διαφορετική άποψη.

Υποχρέωση έχουμε να σεβαστούμε το δικαίωμά σου να την γράψεις/πεις/διατυπώσεις, ακόμα κι αν διαφωνούμε κάθετα με αυτή.

Having said that, με τα υπόλοιπα που γράφεις στο συγκεκριμένο μήνυμα σε γενικές γραμμές συμφωνούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, opcakias είπε

ρε παιδιά μόνο εγώ βλέπω σαν να είναι reverse ειδικά στο τέλος όταν παει να το πιάσει τα καυσαέρια κάνουν λές και τα ξανατραβάει πίσω?:) λέω εγώ τώρα μπορεί και να τα χω πιεί :)

 

Ναι αδερφε τα εχεις πιει λιγο, ευτυχως το ειδαμε live εμεις χαχχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, billdanos είπε

Και αυτό το σενάριο σε κάνει να χαίρεσαι ε? 

Εγω δεν βιαζομαι ποτε να χαρω, σας εχω ετοιμασει ομως εξαιρετικες εκπληξεις αν ολα πανε καλα...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, ScorpioX777 said:

Εγω δεν βιαζομαι ποτε να χαρω, σας εχω ετοιμασει ομως εξαιρετικες εκπληξεις αν ολα πανε καλα...:P

Οι μεγαλύτερες εκπλήξεις αφορούν πάντα τους εαυτούς μας και όχι τους άλλους. Απλά όταν έρχεται αυτή η στιγμή σφυρίζουμε αδιάφορα! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Όχι, δεν "έχουμε" την παραμικρή υποχρέωση να σεβαστούμε την διαφορετική άποψη.

Υποχρέωση έχουμε να σεβαστούμε το δικαίωμά σου να την γράψεις/πεις/διατυπώσεις, ακόμα κι αν διαφωνούμε κάθετα με αυτή.

Having said that, με τα υπόλοιπα που γράφεις στο συγκεκριμένο μήνυμα σε γενικές γραμμές συμφωνούμε.

Όταν λέω να σεβαστούμε εννοώ  να  μην γίνουν οι γνωστές οπαδικές επιθέσεις.

Ασφαλώς οποιοσδήποτε μπορεί να σχολιάσει  απόψεις και συμπεριφορές άλλωστε και εγώ το ίδιο κάνω. Απλά συνήθως υπάρχει  η τάση να γίνεται προσωπικό ή να μην υπάρχουν επιχειρήματα όταν αυτό είναι  εφικτό. Κάποιος φυσικά  έχει το δικαίωμα να εκφράσει κόσμια μια αντίθετη  άποψη.  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα τον λένε τρελό και απατεώνα. Και όταν γίνεται αυτό που έχει πει, μετά "στους εργαζόμενους οφείλεται, όχι στον Μασκ". Αλλά αν δεν υπάρχει αυτός με την ιδέα να σπρώχνει προς την σωστή κατεύθυνση, τι να κάνουν από μόνοι τους οι εργαζόμενοι;

Screenshot_2024-10-14-10-58-53-486-edit_com.twitter.android.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...