Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch GT 5 Pro Review


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάρτε ένα,οποιοδήποτε,είναι κίνητρο βελτίωσης της υγείας .....

Περπατάω 10αδες χιλιομετρα κάθε μήνα σαν άσκηση με χρήση gps......μόλις προχθές περπάτησα 21 χιλιόμετρα.....

Πολυ χρήσιμο στις κλήσεις και τα μυνήματα,ακόμα και ομιλία μέσω του ρολογιού.....

Δεν χάνει σύνδεση με κινητό  πότε(GT2)

Μπαταρία μετά απο 3 χρόνια βγαζει 10ημερο  με βαριά χρήση 😀

InCollage_20241010_122231374_edit_72316120897297.jpg

Screenshot_20241010_123123_com.huawei.health_edit_72868324976380.jpg

Επεξ/σία από alexioannou
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο bad stuff, λέει "Λείπει η πλήρης συμβατότητα με το Strava app". Μπορεί κάποιος ή ιδανικά ο Νίκος που έκανε το review να το αναπτύξει λίγο; Τί λείπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως, παρόλο που συμφωνώ ότι τα Huawei είναι η καλύτερη λύση για διάρκεια μπαταρίας και μετρήσεων για έναν μέσο χρήστη, εντούτοις θα προσθέσω ότι για έναν που ασχολείται έστω και ερασιτεχνικά με τον αθλητισμό, αυτό που μετράει περισσότερο είναι οι δυνατότητες της εφαρμογής που συνοδεύει ένα ρολόι. Μαζί με το Huawei έχω κι ένα SUUNTO 5 peak και η μεταξύ τους διαφορά στα στατιστικά, στα προγράματα άθλησης αλλά και στην υποστήρηξη αθηλτικών εφαρμογών από τρίτους αλλά και προγραμμάτων προπόνησης, είναι τεράστια υπέρ του suunto. Στο κάτω της γραφής όλα τα σημερινά ρολόγια έναν καρδιακό ρυθμό θα τον μετρήσουν αξιοπρεπώς, το θέμα είναι η ερμηνεία και η στόχευση αυτών των μετρήσεων. 

Επεξ/σία από Fotoalexandros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλό θα ήταν οταν εκφέρουμε άποψη και πόσο μάλλον σε ένα review για ενα προϊόν να το εχουμε δοκιμάσει πρώτα.... Το έχω από την πρώτη μέρα διάθεσης μετά από όλα τα βίντεο που παρακολουθησα και τα οποία διναν βαρύτητα στην ακρίβεια των μετρήσεων . Λοιπόν ενώ έκανα ποδήλατό και το ειχα επιλέξει σαν άσκηση στο ρολόι, αυτό κατέγραφε και βήματα. το ιδιο συνέβη και την επόμενη μέρα μετα απο την ενημέρωση λογισμικού που έκανε . Μετά από αυτό το γεγονός πήγα και το αντικατεστησα με άλλο νέο, ελπίζοντας σε αστοχία προϊόντος.  Ματαια όμως ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Αυτα τα λέω ενώ ειμαι κάτοχος του huawei gt 2 pro και έχω συγκριτικά χωρίς να έχω το ίδιο πρόβλημα. Εχω ενημερώσει την εταιρία χωρίς πειστική απάντηση ακόμα. Επίσης η μπαταρία με μέτρια χρήση άσκησης το πολύ να κρατάει 7μερες 

Επεξ/σία από goulattack
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...