Προς το περιεχόμενο

Νέα εποχή για τις Android εφαρμογές μετά από δικαστική απόφαση κατά της Google


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 9/10/2024 στις 1:06 ΜΜ, dieksodo είπε

Βασικα σκεφτεσαι σαν ανωτερος χρηστης 

πρεπει να μαθεις να σκεφτεσαι σαν ξανθια -που ειναι η πλειοψηφια του αγοραστικου κοινου

δεν τους ενδιαφερει το λειτουργικο και οι επιλογες. Θελει να δουλευει και να εχει design ωραιο. 
 

Δε σε καλυπτει η «ασφαλεια» του lighting port toy appastore kai nfc οπως αναφερεις υποτιμιτικα. 
μολις σου εδωσα εναν ακομα λογο. 
 

επισης εχεις την επιλογη να μην το παρεις. Εχω παρα πολλους φιλους που στεκονται μακρια απο αιφον για αυτο το λογο


οταν αυριο καποιος σικαστης επιτρεψει ενα τρεχα γυρευε κινεζικο στορ και η εταιρια δεν θα εχει δικαιωμα να το κλειδωσει αλλα θα πρεπει να το εχει ανοιχτο εγω δεν θα εχω επιλογη να παω σε ενα γερμανο και να αγορασω ενα ασφαλες συστημα ή ενα ανοιχτο συστημα. Θα υπαρχει μονο το ανοιχτο συστημα που αποφασισε καποιος δικαστης για λογαριασμο μου

Οχι γιατι αν το δικαστηριο αποφασισει να εχεις ανοιχτο συστημα αυτο σημαινει πως η αππλ θα πρεπει να ανοιξει το απι της για τον οποιονδηποτε ο οποιος θα μπορει να διαχειριζεται πια τις καρτες μου τα σμς μου nfc αλλα και να αποφασιζει τι θα εγκαθιστω στο κινητο μου. Συνεπως το δικαστηριο μου στερει το δικαιωμα να ασφαλιζω τα δεδομενα μου στην αππλ και να βαζω την αππλ ελεγκτη πχ της βιβλιοθηκης εγαρμογων μου οπως γινεται τωρα 

Μα δεν σου στερει κανεις επιλογη. Αν δε σου αρεσει η πολιτικη του αππστορ υπαρχει το πλαυστορ. Αν δε σου αρεσει ουτε αυτο υπαρχουν κινεζικα. Αν δε σου αρεσουν και αυτα φτιαχνεις δικο σου και επιτρεπεις τα παντα υιους μαλγουερ πειρατικα!

Θα έλεγα ότι βρίσκεσαι σε a-dieksodo... 😁

Στις 9/10/2024 στις 1:16 ΜΜ, Ptoma07 είπε

Τρικυμία εν κρανίο........

Do you mean: Storm in the skull? 💀 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...