Προς το περιεχόμενο

eFootball [2025]


lvisimato

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Τι γινεται με αυτο το παιχνιδι εχω χαθεί. Μεχρι πριν λιγα χρονια επαιζα φιφα αλλα τωρα ειπα να γυρισω στο pes.
Καπου ειδα οτι το 2024 δεν ειχε master league. Στο καινουριο εχει πρωταθληματα? Μπορεις να παιξεις premier league champions league κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το έχουν κάνει ένα ενιαίο παιχνίδι για όλες τις χρονιές. Ψάξε eFootball. Τώρα αν έχει Master League δεν το γνωρίζω. Εϊναι δωρεάν πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, lvisimato είπε

Καλησπέρα. Τι γινεται με αυτο το παιχνιδι εχω χαθεί. Μεχρι πριν λιγα χρονια επαιζα φιφα αλλα τωρα ειπα να γυρισω στο pes.
Καπου ειδα οτι το 2024 δεν ειχε master league. Στο καινουριο εχει πρωταθληματα? Μπορεις να παιξεις premier league champions league κλπ?

Καλησπέρα φιλε παιζω προ 25 χρονια απο το πρώτο εως το 2021 υπηρχε το κλασικο προ.απο το 2022-2025 λεγεται efootball για δυο σερι χρονιες ειχε πολλα bugs το παράτησαμε ολοι δεν εχει διοργανώσεις δεν εχει κλασικες ομαδες πλεον εχει γινει pay to win παντως το 2025 ειναι πιο playable ξεκινησα να παιζω λίγο πάλευεται οχι δεν εχει πρωτάθληματα.παντως επειδη ειναι δωρεαν φτιαξε μια ομάδουλα...και προσπαθησε το το γκειμπλαυ πάλευεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε eFootball [2025]

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...