Προς το περιεχόμενο

Το Facebook ανανεώνεται για να προσελκύσει νεότερους χρήστες


Axlmon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, adi32 είπε

Πλεον facebook εχουν γεροι γριες ψεκασμενοι και απατεωνες οπαδοι ιταλικης ομαδας που πουλανε κλεμενα iphone

Ενώ οι νέοι-νεες αψεκαστοι και τίμιοι πολίτες αυτής της χώρας που δεν είναι οπαδοί καμίας ιταλικής ομάδας που έχουν μαζευτεί όλοι τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, Marcos_Aurilius είπε

To ίδιο ακριβώς πριν μερικές μέρες, χωρίς καμία αιτιολογία. Και φυσικά καμία απάντηση στις επικοινωνίες.

Δε ξερω τι αλλο να κανω!!Αν βρηκες καποια αλλη ακρη ενημερωσε σε παρακαλω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/10/2024 at 16:39, koutsis said:

Τι εννοείς σου ετάει ότι ΣΚΟΥΠΙΔΙ βρεθεί στο δρόμο και η τελευταία ανάρτηση του οποιουδήποτε γνωστού παλιού συμμαθητή κλπ είναι πριν 4 χρόνια? Σου δείχνει τις αναρτήσεις των φίλων σου και επιπλέον κάποιες προτεινόμενες αναρτήσεις που θεωρεί ότι σε ενδιαφέρουν, τις οποίες με το X τις σβήνεις και δεν εμφανίζονται ξανα ή εμφανίζονται πιο σπάνια. όλες τις νέες αναρτήσεις των φίλων σου τις εμφανίζει κανονικά!

Δε νομίζω να έχω ζητήσει ποτέ να βλέπω Reels and Short videos από τον οποιονδήποτε. Δεν έχω ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ γνωστό που να έχει ανεβάσει κάτι, κιόμως βλέπω κάτι απίθανους τύπους να μου εμφανίζονται χωρίς όχι μόνο να τους ξέρω, αλλά ούτε τη γλώσσα τους δε μιλάω. 

Ένα παράδειγμα λέω. 

Και ένα άλλο είναι οι 17 άκυρες αναρτήσεις απο σελίδες ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ. 

Αν αυτά για εσένα δεν είναι σκουπίδια, οκ. Για μένα είναι. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2024 στις 11:20 ΠΜ, tollisth είπε

Καμιά φορα κανω log in από browser και στα καπακια log out γιαπί σε πιάνει μια αιδοία εμφανίζοντας άσχετα που δεν έχεις επιλέξει 

Χάσιμο χρόνου πλέον 

Δυστυχώς είχα πάνω από 1000 σελίδες που ακολουθούσα κτλ και πλέον αντί για να μου δείχνει updates από αυτές, δείχνει ό,τι πιο άσχετο σκουπίδι υπάρχει. Αντί να δείχνει αυτά που έχω επιλέξει και θέλω, μέσα από τόσες σελίδες, άκυρα σκουπίδια. Προσπάθησα να το αλλάξω αλλά καμιά ελπίδα. Πραγματικά αδιανόητο να συμβαίνει, το είχα από το 2008 και το έκοψα σχεδόν εντελώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, butters είπε

Δυστυχώς είχα πάνω από 1000 σελίδες που ακολουθούσα κτλ και πλέον αντί για να μου δείχνει updates από αυτές, δείχνει ό,τι πιο άσχετο σκουπίδι υπάρχει. Αντί να δείχνει αυτά που έχω επιλέξει και θέλω, μέσα από τόσες σελίδες, άκυρα σκουπίδια. Προσπάθησα να το αλλάξω αλλά καμιά ελπίδα. Πραγματικά αδιανόητο να συμβαίνει, το είχα από το 2008 και το έκοψα σχεδόν εντελώς. 

Αυτό ακριβώς ένα χαος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να λέει ο καθένας, τουλάχιστον υπάρχει ένας λόγος που το Facebook ειναι 100% χρήσιμο και δεν μπορείς βρεις κάτι άλλο έστω να φτάνει κοντά. Facebook marketplace!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, butters είπε

Δυστυχώς είχα πάνω από 1000 σελίδες που ακολουθούσα κτλ και πλέον αντί για να μου δείχνει updates από αυτές, δείχνει ό,τι πιο άσχετο σκουπίδι υπάρχει. Αντί να δείχνει αυτά που έχω επιλέξει και θέλω, μέσα από τόσες σελίδες, άκυρα σκουπίδια. Προσπάθησα να το αλλάξω αλλά καμιά ελπίδα. Πραγματικά αδιανόητο να συμβαίνει, το είχα από το 2008 και το έκοψα σχεδόν εντελώς. 

Μπορεις και μονο σου να δεις αυτά που εχεις επιλέξει δεν χρειάζεται να σκρολαρεις ολο το φουβου

Screenshot_2024-10-08-14-47-16-05_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg.f842291a6be8aad99cf492cbd5becabf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Μπορεις και μονο σου να δεις αυτά που εχεις επιλέξει δεν χρειάζεται να σκρολαρεις ολο το φουβου

Ακόμα και έτσι, δεν είναι εύκολο να βλέπεις όλα μαζί. Αυτό που είχαμε για 10+ χρόνια το πήρανε και μας έδωσαν κάτι αλλοπρόσαλλο χωρίς καμία συνοχή. Τι με νοιάζει να δω post σχετικά με το Last of us ή την Marvel όταν δεν έχω δει καν like σε αντίστοιχες σελίδες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, polaki είπε

Δε νομίζω να έχω ζητήσει ποτέ να βλέπω Reels and Short videos από τον οποιονδήποτε. Δεν έχω ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ γνωστό που να έχει ανεβάσει κάτι, κιόμως βλέπω κάτι απίθανους τύπους να μου εμφανίζονται χωρίς όχι μόνο να τους ξέρω, αλλά ούτε τη γλώσσα τους δε μιλάω. 

Ένα παράδειγμα λέω. 

Και ένα άλλο είναι οι 17 άκυρες αναρτήσεις απο σελίδες ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ. 

Αν αυτά για εσένα δεν είναι σκουπίδια, οκ. Για μένα είναι. 

συμφωνω απολυτα μαζι σου, η πλειοψηφια αυτων που σου δειχνει ειναι ασχετα με αυτα που εχεις κανει folow εσυ... εγω ειμαι και 50+ κ οντως αρκετοι φιλοι σοβαρεψαν κ ποσταρουν λιγοτερο οπως ειπωθηκε πιο πανω, με αποτελεσμα τα ασχετα που βλεπω να ειναι σχεδον 70% σε καθε επισκεψη...

εαν υπηρχε επιλογη να βλεπω μονο οτι ζηταω, εστω κ επι λογικη πληρωμη, θα το προτιμουσα! προς το παρον μειωνω τις επισκεψεις μου στο app...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...