Προς το περιεχόμενο

Η Samsung καθυστερεί την κυκλοφορία του One UI 7 με Android 15


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Dpl900 είπε

Η samsung έχει βελτιωθεί θεαματικά στα security updates και στο interface....

Κάθε 10 με 15 του μήνα γίνεται διαθέσιμο πακέτο ασφαλείας

Καλύτερα να αργεί την νεα έκδοση android πάρα να γίνει σαν τo ios.....it's 18.1.1.1.1.1🤣

Ειπα και εγω δεν θα μιλησει κανεις για το μηλο.Προτιμω να μου κοπει το χερι παρα να δωσω χιλια πλας για ανδροιντ.Αν δεν μπορεις να δωσεις αυτα τα λεφτα δεν πειραζει μεινε με εξινος η καλυτερα με ξιαομι.

Επεξ/σία από floba
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Ούτε καν θέλω να ξέρω πως ήταν πριν το One UI διότι και με το one Ui δεν είμαι ευχαριστημένος. Η εμπειρία χρήσης είναι στην καλύτερη, ανισόρροπη. Στη χειρότερη μου προκαλεί αισθήματα να θέλω να σπάσω τη συσκευή. 

Εγω iPhone έχω, η γυναίκα μου όμως με το S22 είναι happy. Κι εγώ όσο το δουλεύω θετικη γνώμη έχω. Το TouchWiz ήταν πανωλεθρία, πούλησα τη συσκευή κακήν κακώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, apos είπε

Εγω iPhone έχω, η γυναίκα μου όμως με το S22 είναι happy. Κι εγώ όσο το δουλεύω θετικη γνώμη έχω. Το TouchWiz ήταν πανωλεθρία, πούλησα τη συσκευή κακήν κακώς.

Εγώ δυστυχώς είμαι δυστυχισμένο αρκούδι. Η εμπειρία είναι προχειροφτιαγμένη. Δεν φτάνει που έχεις τα γενικά θέματα του android έχεις και τα θέματα του ίδιου του One UI. 

Ειδικά μετά την αναβάθμιση σε One UI 6 ειλικρινά δεν υπάρχει εβδομάδα που δεν θα με κάνει να βρίζω σαν νταλικέρης για τον Χ, Ψ λόγο και να μου χαλάσει τη ζαχαρένια μου. 

Σαφέστατα πολύ κατώτερη εμπειρία σε σχέση με το Pixel. Δεν συζητάμε καν για  iPhone. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, gadgetseek είπε

Μάλλον δυσκολεύεται να "χωνέψει" όλες τις νέες ΑΙ λειτουργίες που η συντριπτικότατη πλειοψηφία των χρηστών δεν πρόκειται καν ν' αγγίξει..

κατά τ' άλλα, η One UI (& οι 7ετείς αναβαθμίσεις λογισμικού) είναι από τα καλύτερα πράγματα που έχει κάνει η Samsung..

https://www.androidauthority.com/one-ui-7-sneak-peek-3487575/

Στην νέα έκδοση θα υποστηρίζεται και η δορυφορική επικοινωνία τουλάχιστον σε επίπεδο SMS. Το έχουν ανακοινώσει, πιστεύω πως για αυτό καθυστερούν, δεν είναι κάτι απλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...