Προς το περιεχόμενο

new ssd


vasillis17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε ολους ,εδω και μερες παρατηρησα πως εκει που ημουνα στο ιντερνετ ειχα καποια ξαφνικα κολληματα σαν να παγωναι η οθονη και ξαφνηκα σημερα ενω ημουνα youtube κολησε τελειος το pc και πεταξε μπλε οθονη και κατι ελεγε ,και αναγαστικα το το εκλεισα απο το button.εβγαλα μνημη ραμ,αλλαξα καλωδιο στο ssd,και θεση και παλι τιποτα .μπαινει στο bios κανονικα γιατι προσπαθησα να κανω φορματ αλλα στο δισκο που εμφανηζει οτι δεν εχει χωρο σαν να μην υπαρχει ενω οταν συνδεσα εξωτερικο τον εβλεπε κανονικα.και επεισης μου λεει καποια μυνηματα οταν προσπαθω να το ανοιξω κανονικα (θα ανεβασω εικονα αν μπορεσω).ο δισκος που εχω ειναι ενας patriot p200 512gb και των εχω 4 χρονια αν ειναι ο δισκος προτεινετε ενα αλλο ,ισως m2  δεν ξερω στα 512gb ισως μιας και αυτον ειχα 250gb ελευθερο χωρο.δεν με ενφιαφερει να εχει τηςς καλυτερες επιδοσεις απλα να ειναι ενας καλος σε λογικη τιμη ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια ρε παιδιά ,έβαλα τον καινούργιο δίσκο βάζω το usb, να περάσω τα windows και κολλάει στο λογοτυπο της ashrock.βγαζω τον καινούργιο δίσκο από πάνω, αφήνω τον παλιό το χαλασμένο και με αφήνει κανονικά τι να κάνω .με ποιο τρόπο μπορώ να μπω .και όταν έχω και τους δύο πάλι το ίδιο δεν με αφήνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...