Προς το περιεχόμενο

Επισκευή gaming γραφείου


jojos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Εχω το γραφείο της εικόνας και τα καλά μου παιδάκια με τα μικρα τους χερακια 😁 ξεφλουδισαν την επιφάνεια του.Δεν χρησιμοποιούσα καθολου mousepad καθως λειτουργούσε μια χαρα το mouse πανω σε αυτή την επιφάνεια.Επειδή πλέον είναι ενοχλητικό μονο και να ακουμπαω τα χέρια μου μηπως έχει κανεις καμια ιδέα πού μπορώ να βρω αυτοκόλλητο τέτοιο ώστε να <<ξαναντύσω>> το γραφείο?Ευχαριστώ

desk.jpg

Επεξ/σία από jojos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί δεν παίρνεις απλά ένα μεγάλο mousepad? αναλογος τις διαστάσεις του γραφείου ίσως βρεις και ακριβώς  ίδιο μέγεθος.

Επεξ/σία από @topos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάρει ένα μεγάλο mousepad απλά ήθελα να το φτιάξω και από κάτω να μην φαίνεται ασχημο.Βρηκα αυτό από jumbo μαύρο αυτοκόλλητο για ντουλάπια .Θα το δοκιμάσω μήπως έστω κάτσει για να καλύψει τα κομμάτια με το πρόβλημα αλλιώς μετά θα δοκιμάσω και κάποιες από τις προτάσεις σας

https://www.e-jumbo.gr/organosi-spitiou-kathariotita/apothikefsi-organosi/organosi-ntoulapas-syrtarion/aftokollita-rola-genikis-chrisis/aftokollito-rolo-pvc-mavro-150x45cm_160243/

Επεξ/σία από jojos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, jojos είπε

Έχω πάρει ένα μεγάλο mousepad απλά ήθελα να το φτιάξω και από κάτω να μην φαίνεται ασχημο.Βρηκα αυτό από jumbo μαύρο αυτοκόλλητο για ντουλάπια .Θα το δοκιμάσω μήπως έστω κάτσει για να καλύψει τα κομμάτια με το πρόβλημα αλλιώς μετά θα δοκιμάσω και κάποιες από τις προτάσεις σας

https://www.e-jumbo.gr/organosi-spitiou-kathariotita/apothikefsi-organosi/organosi-ntoulapas-syrtarion/aftokollita-rola-genikis-chrisis/aftokollito-rolo-pvc-mavro-150x45cm_160243/

Μπορείς να κολλήσεις το κομμάτι με βενζινόκολλα. Βάζεις βενζινοκόλλα σε και τις 2 πλευρές με ένα σφουγγάρι το αφήνεις να στεγνώσει και μετά ακουμπάς τα 2 κομμάτια μαζί.

Αν ειναι μόνο αυτό που βλέπω στη φωτο αν θέλεις μπορεις να ξεβιδώσεις το πάνω μέρος του γραφείου και να το γυρίσεις 180 μοίρες δλδ το μπρος πίσω έτσι το χαλασμένο κομμάτι θα πάει εκεί που θα ειναι η οθόνη. Αν δεν κρύβεται με την οθόνη βάζεις ένα μικρο mousepad από κάτω σαν διακοσμητικό και είσαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι επωνυμο γραφειο μπορεις να απευθυνθεις στον κατασκευαστη ή ακομα και σε καποιον τριτο να αναλαβει την αποκατασταση αλλιως μπορεις να βαλεις καποιο τυπου carbon που βαζουν στα αυτοκινητα .....https://www.poulato.gr/autokollito-carbon-27707

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...